Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

Evet cnm qrdu bnm 2 hfta qecti adetm ama adet zamanmda 1 2 qun ara ara simsiyah kanamm oldu blemedm ki ya
Bence hemen bi kana baktir. Ben turkiyede olsam herhalde kendim cikar hastane acil ne bileyim yapardim da. Burda esim acile onun icin gidilmez diyo. Burdakiler biraz dandik. O yuzden ben pazartesini beklicem kan icin. Idrar da sabah birdaha yapacagim.

Eklentiler

• 20160902_220333.png
    20160902_220333.png
    207,5 KB · Görüntüleme: 116
canim bende göremedim ama belki resimde öyle cikmistir, ben suan iki ayi geckin hamileyim bende senin gibi ögrendim, ilk cizgi cokkkkkkkkkkkkk belirsizdi emin olamadim, sonra bi iki gün sonra test yaptim , sonra gene gene her seferinde hamile ciktim.. ama sana clearblue hamilelik testini tavsiye ediyorum kac günlük hamile oldugunu bile gösteriyor..

sende yurt disndaymissin bende yurtdsindayim aslinda evet acile gidilmez diyor esin amaa ben kücük bi numara yapmistim karin agriisi sikayetiyle acile gittim, ama günümün gectigini de belirttim , hemen kan testi yaptilar, yada eczaneden clear blue al

Ben göremedim çizgi maalesef yada telefondan diye öyle hayirlisi olsun hakkiniz da

Kizlar benim ovulasyonum ne zaman bilmiyorum tahminen kendim 14-15 felandir diyordum. Neyse adet olmadim bat 28 ve 6 gun gecti. Bukadar az cizgi normalmi? Cok kasiklarim agriyordu goguslerim sismisti felan ama ben artik umidi kestim ve adet beklemesi icerisindeydim son 3 gundur. Cunku 3 gun once negatif gormustum.

Nolur kizlar basina boyle gelip de hamile olan varmi? Yani 10 gun sonra benim anca idrarimdaydi diyeni biliyorum.

Kadin doktorum alman ve o da once evde pozitif gor sonra bize gel dedi. Ve haftasonuna girdik. Napiyim taa pazartesiyi bekleyeyimmi??? Uff oldum bu beklemekten artik!

Esim zaten testten bisey anlamiyor. Bana gore boyle cizgi hamilelik felan demek degil. Bildigin kipkirmizi olur oyle hamilesin derim dedi. O da baska bir hikaye zaten.
Hamilesin canm tebrik ederim ama emin olmak icin kan testi yaptir :cool:

sende yurt disndaymissin bende yurtdsindayim aslinda evet acile gidilmez diyor esin amaa ben kücük bi numara yapmistim karin agriisi sikayetiyle acile gittim, ama günümün gectigini de belirttim , hemen kan testi yaptilar, yada eczaneden clear blue al

Ayyy clearblue omrumu curuttu. Adete 8 gun kala cizgi gosterdi. Sonra adet gunu veya oncesi cizgi godterip bos umitler verdi son 2 ayda. Onun hafta gosterenine de tam guvenmiyorum. Yani simdi 6-7 gun gecti belki anca 1-2 hafta yazar.

Ayyyy ben uyandim simdi mi test yapsam kiii

Bence hemen bi kana baktir. Ben turkiyede olsam herhalde kendim cikar hastane acil ne bileyim yapardim da. Burda esim acile onun icin gidilmez diyo. Burdakiler biraz dandik. O yuzden ben pazartesini beklicem kan icin. Idrar da sabah birdaha yapacagim.
Ozamn bnde braz bekliym olmazsa kan verirm napiym

X