Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

Testi tekrarladınmi?¿
Sormayin acil bazi durumlar oldu. Sabah yapamadim. Sinava gec kaliyordum nerdeyse. Simdi ciktim.sinavdan hemen eve kosuyorum. Test yapcam sonuca gore hemen size haber veririm. Ola ki negatif cikarsa da kadin doktoruna bu agri beni cok rahatsiz ediyor dicem. Kusura bakmayin habersiz biraktim

Sormayin acil bazi durumlar oldu. Sabah yapamadim. Sinava gec kaliyordum nerdeyse. Simdi ciktim.sinavdan hemen eve kosuyorum. Test yapcam sonuca gore hemen size haber veririm. Ola ki negatif cikarsa da kadin doktoruna bu agri beni cok rahatsiz ediyor dicem. Kusura bakmayin habersiz biraktim
Cnm hberini bekliyorummmm

Dusunuyorum testi alisveris merkezinde yapip doktora gecsem. Cunku evim zit istikamette kaliyor.. yinede sizi haberdar ederim

Dusunuyorum testi alisveris merkezinde yapip doktora gecsem. Cunku evim zit istikamette kaliyor.. yinede sizi haberdar ederim
Bn hala sayfadym bebegm bkliym ne olur guzel hbri veeeeeer olmazsada uzulme ama lutfn tmm mi

Bi test alip yapmak ve buraya sonucu yazmak cokmu zor.bu kadar meraksizsiniz madem nie konu aciyorsunuz!!!!!!

maheen maheen canim ben az sonra acile gidiyorum galiba kist felan var ya da ne bileyim. Agrilarim cogaldi gitgide ve testlere bakarmisin. Cok mu idrar gelmis neden biyleler. Normalde hic daha boyle olmuyordu. Bembeyaz oluyorlardi.

Bunlar bariz negatif

Eklentiler

• 20160905_141851.jpg
    20160905_141851.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 121
maheen maheen canim ben az sonra acile gidiyorum galiba kist felan var ya da ne bileyim. Agrilarim cogaldi gitgide ve testlere bakarmisin. Cok mu idrar gelmis neden biyleler. Normalde hic daha boyle olmuyordu. Bembeyaz oluyorlardi.

Bunlar bariz negatif
Canm zaten artik net cikmasi lazimdı o gölge gibi gördügun şey ikinci çizginin yansıması aslinda renk almamiş ıslaninca biraz daha görunur hale gelmiş onceki testide öyle düşnmştum ama emin olmak icin söylemedim kistten dolayi olabilir gecikmem ne tur bi kist oldugu önemli ciddi bisey degilse gebelik icin engel degil oda rabbim gönlune göre versin insallh

X