Kizlar @coconatt arkadasin cok ama cok acil duaya ihtiyaci var lutfen dua edelim ...

kızlar yazamadım üzüntü üstüne üzüntü yaşadım
hepinizden ALLAH razı olsun esma okumasına katıldınız dualarla destek oldunuz coconatt in yanında oldunuz beni yalnız birakmadiniz etiketlere döndünüz rabbim sizinde gönlünüzde ne varsa mevlam tez versin inşallah ...söylenecek söz yok rabbim böyle istemiş melek olmak için doğmuşlar ALLAH rahmet etsin bol sabırlar diliyorum ...tekrar Allah razı olsun sizlerden

kızlar

ne denir nasıl denir ne söylenir bilemiyorum

coconatt arkadaşımız bebelerini kaybetti başı saolsun rabbim yardımcısı olsun kokom Ayselim iki melek Annesi oldu
Rabbim sabır versin cennetinde kavuştursun inşallah çok üzüldüm bende şimdi gördüm mesajını duayı okumak için yazıyım dedim msjını gördüm içim cız etti
coconatt başın sağolsun kardeşim

Canım birazdan yaşın inşirah fatiha süreleri başlatıcam inşallah yine okuruz beraber ranacim

Cok uzuldum yaa başı sağolsun rabbım sabır versin anneye

Ah canım arkadaşım coconatt ne diyeceğimi bilemiyorum rabbim sabırların en büyüğünü versin sana oğlunu sizlere bağışlasın inşallah

Parem geç gördüm ya çok üzüldüm yıkıldım of

Kızlar günaydın ama günüm günümüz hiç aymadı
biliyorsunuz coconatt bebeklerini kaybetti melek oldular
acının tarifi yok Başı saolsun RABBIM eşine kendisine bol sabırlar versin
kokom memleketine gidicek ve bebekler melekler oraya defnedilicek aileden birileri yolda geliyormuş sonrası birlikte memelekte döneceklermiş...
coconatt canım benim büyük bir teslimiyetle RABBIM den geldi diyor bir yandan içim yanıyor tarifi yok diyor ...Kızlar
Cenaze nin yaşı kaç olursa olsun cenaze sonrası dularimiz Kuran okumalarimiz oluyor biliyorsunuz
istedim ki yasin-i şerif okuyalım inşirah süresi ve Fatiha okuyalım 41 yasin okunur biliyirum ki 41 yasini okur bitiririz o yüzden kim ne okumak isterse sayı falan yok coconatimizin yanında olalım üzüldük ama onun ciğerleri yanıyor ateş düştüğü yeri yakıyor
dualarımız ona ferahlık versin sabir versin inşallah kızlar
hepimizim bası sağolsun Rabbim kalbine serinlik versin ...Hepinizden tekrar Allah razı olsun

M Morlale8
Jawlensky
JES
M Msspinkie
Nego
merve
Pembe Lotus
Bonus
Ahtapot Anne
HALLEYS
Nefes0858
burcusami
@beratbedirhan
sweetgirlcandy
A R Y A
geceyagmuru
i p e k
agustos72
OraEtLabora
Meral01
Ballikabak
Birbasak
@Btlaydnz23
SUHAN
hayalleriolankiz
K Kipa2008
Meybuz
Nefes0858
K Kipa2008
Sehrazat6
Life light
A anabel lee
nursevdi
goah
begonvil1985
madamseker
5 528mucizemmm
@Bidar Sultan
greyfurt

Merayyy
Sohrab
mavikelebek34
@Ada_anne
Bal0ncuk
Taze fasulye
Levaiz
Ssevincli
Sadelikherseydir

ShiningLife
M Mavi Menekse
Cookiie
ezgiisel
RedGirl
Aktif Lora
DantelKiz
@Mavihali
Minnosprenses
R rana20
@Mabellee
PiXiEE
OraEtLabora
Nevreste
@tiniminihaniim
@Btlaydnz23
@Saliha40
IcimdekiSonsuzDeniz
Butimar-
asi_melek
bir mucizee
The
Rprnn
Cemoos
papatyalikizz
Lna16
MssPARE
G Gunelhuseyn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…