Kizlar @coconatt arkadasin cok ama cok acil duaya ihtiyaci var lutfen dua edelim ...

kızlar

ne denir nasıl denir ne söylenir bilemiyorum

coconatt coconatt arkadaşımız bebelerini kaybetti başı saolsun rabbim yardımcısı olsun kokom Ayselim iki melek Annesi oldu😔😔😔😪😪😪
Çok üzüldüm çok coconatt coconatt başınız sağolsun rabbim yani aslında diyecek bişey şuanda gerçekten bulamıyorum çok üzgünüm

kızlar

ne denir nasıl denir ne söylenir bilemiyorum

coconatt coconatt arkadaşımız bebelerini kaybetti başı saolsun rabbim yardımcısı olsun kokom Ayselim iki melek Annesi oldu😔😔😔😪😪😪
Allahım sabır ver lütfen inşirah ferahlığını esirgeme üzerlerinden 🙁🥺
Biliriz ki sen bize kaldıramayacağımız yükten fazlasını vermezsin omuzlarımıza ne olur yardım et 🥺🥺🥺🥺
Başın sağolsun coconatt coconatt kuzum Rabbim peygamberimize komşu eylesin, şefaatçi olsunlar size ...
Sana ne desek ne söylesek boş, bu acıyı yaşayan sensin ve tarifi yok..:KK61::KK61:
Herşey düğüm düğüm oldu boğazımda 🥺
Çok üzgünüm 🙁
Buda bir imtihan..
Rabbim sabır ve dayanma gücü versin 🤲🏻

İçim haşır haşır yandı părem, gözlerim dolu dolu çok üzgünüm çok elimizden hiçbirşey gelmiyor :KK61::KK61::KK61::KK61:
Lenam darma dağınık bir haldeyim yanında olsam keske
Güzel kalpli naif kibar kokom
Rabbim yardımcısı olsun Allahın dediği oluyor demek melek olmak için doğmuşlar
Ne desem bilemiyorum yazıp yazıp siliyorum 😔😪

Lenam darma dağınık bir haldeyim yanında olsam keske
Güzel kalpli naif kibar kokom
Rabbim yardımcısı olsun Allahın dediği oluyor demek melek olmak için doğmuşlar
Ne desem bilemiyorum yazıp yazıp siliyorum 😔😪
Ah paremmmmm 🙁🙁🙁
Seni en derinden anlıyorum keşke yan yana olsaydık o kadar ihtiyacım var ki şuanda 🥺🥺🥺
Buda bir imtihan Rabbim yardımcıları olsun părem ne denir 🙁🥺
Yicek ekmekleri o kadarmış yavrularımın 🙁🥺

Kızlar şuan çok ama çok üzücü bir haber aldım inanın ne diyeceğimi bilemiyorum ...

Bir kaç gün önce coconatt coconatt arkadaşımızın ikiz bebekleri olmuştu erken doğumla biraz önce kokomla mesajlastik maalesef ikiz bebeklerden kızımız melek olmuş hayatini kaybetmiş..ALLAH ım coconatt coconatt ve eşine ailesine sabırlar versin
Oğlunun durumu kritik bizlerden dua istiyor kızlar
Inşallah hayata tutunur kendini toplar ve Rabbim annesine babasına bağıslar

Kızlar yine birlik olalım kimin duası kabul olur bilinmez durumu kritik olan bebek için 70.000 YA ŞAFI esmasiyla dualarımızı edelim inşallah

Rabbim sizlerinde zorunu.kolay etsin Allah razı olsun her birinizden 🤲

@ASSOSyal
@Hogwartss
@Minnosprenses
@Paniksu
@BlueBerry4268
@Cemoos
@yagmurdansonra
@mavikelebek34
coconatt coconatt
Jou Jou
@D u t
@bir mucizee
@Fatmazell
@Tiniminimavihanim
@Mavis40
Lna16 Lna16
@NesNa
@ozo1907
@MaviMabellee
My_Moonlight06 My_Moonlight06
@Tweety Bird
@karamel Latte
@Ballikabak
@madammor
@Meral01
@Bal0ncuk
M Mevsim hep bahar
Yaaaaa çok çok ama çok üzüldummm eğer konuşursan kendisinindualarımda olacağını söyler misin.. imtihan işte.. Rabbim sabır versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😢😢

Kaç haftalık doğmuşlardi kuzular 😔😔 Allah sabır versin arkadaşa çok üzüldüm 😔 böyle zamanlarda insan teselli edebilecek kelime bile bulamıyor

Rabbim sabırlar versin, bir anne olarak acısını kalbimde hissettim. Keşke teselli edebilecek cümlem olsa. Rabbim cennetinde buluştursun yavrularınla coconatt coconatt . Gönlüne genişlik versin...

X