Kizlar @coconatt arkadasin cok ama cok acil duaya ihtiyaci var lutfen dua edelim ...

Bugün okucam parem ben

kızlar etiketlerde olmayanlar olabilir etiketlere yardım ederseniz sevinirim daha çok.kisiye ulaşır daha çok dua ederiz inşallah

teşekkürler ⚘❣

Tamam bitanem ah perim ah ne diyeceğimi bilemiyorum
Bende parem sınav gecicek te diyemiyorum evlat acısı geçermi bilmiyorumki tek isteğim Allahım içine ferahlık versin yanında yardımcısı olsun keşke bizde yanında olabilsek

Çok üzüldüm Rabbim sabır versin başınız sağ olsun Rabbimin takdiri dayanma gücü versin inşallah çok zor içim yandı cennete bekleyen 2 meleği var şefaatçi olsunlar

Tarifi olmayan bir acı, Allah kimseyi cocuklari ile sınamasın. Simdi annesini her daim cennet kapısında bekleyen 2 meleği var Allah coconatt imza sabır versin.
Ben Yasin okurum kisa sürelerle de dualarım ama akşama doğru yapabilirim. Allah kabul etsin.

Bu gün mazeretim bitiyor yarın namazliyim İNŞAALLAH
Yasin fatiha inşirah sürelerini okurum canım
RABBİM sabır versin güç versin aminnnn

Allah'ım ferahlih versin,sabırlar versin çok üzgünüm
Yaşın okuyamıyorum ama sayısız Fatiha okuyayım

Duyduğumdan beri o kadar üzgünüm ki 5 ay once kaybettim ben de ikizlerimi, acını öyle derinden hissediyorum, Rabbım sana ve eşine sabırlar versin, size şefaatçi olacak melekleriniz, ben hep şunu diyorum, rabbim vermişti, rabbim aldı, cok şükür ki en güzel yerdeler şimdi coconatt başınız sağolsun tekrardan

1 yasini şerif, fatiha ve inşirah okuyacağım

Galiba yarın defnedilecek yavrular çünkü yolda gelenler varmış gece yola cikilicakmis
O yuzden canım akşama yarına kadar okuyabilirsin Allah razı olsun

Rabbim sana da ferahlık versin rabbim sabırlar versin cennet bekliyen yavrularınız var rabbim bir daha yaşatmasin canım benim ⚘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…