Kizlar canim çok sıkkın yardim edin

Işte kendimi ifade edememek üzüyor beni, o kabul etmiyor onun yuzunden bittiğini beni suçluyor
Istediginiz kadar ifade edin kendinizi , sizi anlamayacak ki zaten karşınızda ki kişi.
Çünkü o kendini hic bir zaman hatali görmeyecek , sizi iyi tanıdığı için sizi suçlayacak ki sizi şuanda ki gibi bir tuzağa çekerek hayatınızı mahvedecek.

gel anamla babamla yaşa tum akrabalarini sil
Mükemmel teklif neden kaçırdınız bunu? Daha romantik ve düşünceli bir erkek bulamazsınız.
Adam bağımlı, dengesiz. Beni suçluyor falan diyorsunuz. Mantıklı şeyler mi söyleyecekti?
Yürümeyi bilmeyen adamdan koşmasını beklemeyin.
Önünüze bakın, boşanıp kurtulmuşsunuz. Olmaz bu adamdan. İletişimde kalıp kendinizi daha fazla yıpratmayın, iyileşme sürecinizi yavaşlatıyor.

Diğer sorusunda da aynı kafadaydı, madde kullanıyorum dedi sevmiyor olsa demezdi, şöyle yaptı sevmiyor olsa yapmazdı. Bazılarının sevgi anlayışı o kadar küçük ki ne desek anlamayacaklar maalesef
artık iç dünyalarında hangi eksikliği böyle küçük şeylere takılarak kapatmaya çalışıyorlar bilemiyorum ama bu takıntı sevgi değil ki. İnsanlar yardımcı olmaya çalışıyor biraz mantıklı davranmaya çalışsa görecek ama basiret mi bağlanıyor anlamadım gitti.
Bizim alanda gönüllülük ilkesi var ya işte yardım istemeyene yardım edemiyorsun maalesef

Sana müstahak bu ladar mi insan kendine değer vermez?? Gel anamla babamla yaşa tüm akrabani sil demek kimligini yok say demek hala ne umdum da ne buluyosun

Benim arkadaşımda uyuşturucu yüzünden boşandı eşinden iki çocuğu var oda sürekli bıraktım gel bir daha içmiyecegim demiş ama sonra dediklerini unutmuş maalesef eşinizin tedavi görmesi gerekiyor.uyustyrycu bir bağımlılık kolay kolay kurtulamıyorlar maalesef.Türkiye de o kadar çok içen genç var ki artık. çok üzücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…