Kızlar bu nasıl bir erkek tipi ? Lütfen yardım edin kafam karışık

Ben o kadar bi kötü niyet sezmesem de bence hani bazı erkekler kadının geliri de kendini rahatlatacak kadar olsun hayali kurar ya öyle geldi. Gerçi artık erkekler de kadınlar gibi hep de iste. Ben çalışayım tabii ama bensiz de ayakta durabilecek durumda olsun istiyorum erkek inşallah hepimize böylesi gelir

Bilemiyorum ya maaş sormuş borcum var demiş dededen kalma ev vs sanki sen bana borç ver de ben sonra rahatlicam zaten ev konusundan vs gibi geldi bana ben fazla şüpheci olabilirim

Sorun ne anlayamadım? Adamı abartı bulmuşsunuz, ne yapsa da rahatsız olmuşsunuz, o zaman neden görüşmeye devam ediyorsunuz?
Ben mi yanlış düşünüyorum diye size akıl sormaya geldim kiminiz benim gibi huylandı kimimiz sorun görmedi. Tecrübe ve bakış açısı görmek istedim herkes gibi bunu düşünerek de karar vereceğim en doğru kararı bulmaya çalışıyorum

Bilemiyorum ya maaş sormuş borcum var demiş dededen kalma ev vs sanki sen bana borç ver de ben sonra rahatlicam zaten ev konusundan vs gibi geldi bana ben fazla şüpheci olabilirim
Kız sen benden de kuruntulu çıktın burada hiç sorun görmeyen bile var. Biz böyle neymişiz

Akan sular dursa çoktan evet derdim herhalde durmadı yani. Bana da olgun gelmedi. Ama acaba ben mi cok detaylıyım dedim o yüzden sizin de bakış açınızı görmek istedim. Bana sert yorumlar yapın tabii gözüm açılsın öz eleştiri olsun da beni kırmayın Bu arada çocuk çabalı ve ilgili bir çocuk o zaten beni öncelikle tutan

Başka bir ayrıntıya değineceğim: Bir erkek durup dururken hediye olarak yüzük alıyorsa kaç, niyeti iyi değil. Kolye alıyorsa yalnızca sevgili olmak, küpe alıyorsa niyeti evlenmek diye bir genel görüş var.
Kolye tamam ama borçlarından bahsedip uzun vadede de gelecek mirası anlatıyorsa ben kendinizi maddi olarak kullandırmak gibi bir batağa saplanabilirsiniz diye endişelendim. Love boombing mi her neyse onda da ısrarcıysa para sızdırmaya çalışmazsa çok iyi. Bence sözlerinizle aşırı ilgiden hoşlanmadıĝınızı belirttiğiniz gibi tavırda da biraz ağırdan almalısınız.

Ben de işler ciddiye bindiğinde evlilik gibi ask var aramızda diyip kadının parasına çokça ihtiyaç duyan erkek profili çıkar diye korktum. Bana hesapları hiç ödetmedi neredeyse ama ilerisi için yine beni de endişelendirdi.

Kız sen benden de kuruntulu çıktın burada hiç sorun görmeyen bile var. Biz böyle neymişiz
Kuruntu değil de fazla haber izleme diyelim bilmiyorum ya ben ağırbaşlı olsun isterdim biraz öyle 15 yaşında ergen gibi aşkım aşkım seni seviyorum vs garip geldi ben eşime kalkıp sormamıştım maaşını kendi konu arasında söylemişti evlenmeden önce utanırım ben sormaya yani hatta yeni sevgiliyken demiştik birbirimize maddi konulardan hoşlanmıyoruz bunların lafı geçmeyecek en başta vs ciddi düşününce tabi ki konuşulur nasıl geçinilecek karşındaki düzenli çalışıyor mu falan bakılır ama selamın aleyküm aleyküm selam ne kadar maaş alıyorsun

Ben de bundan bahsediyorum çay kaşığıyla verip kepçeyle almak gibi olabilir ileride

Ay ben de ağır erkek seviyorum ya insallah karşıma ağır erkek çıkar. Cok mutluluklar diliyorum size bu arada bu çocuk özel sektördeydi yani bi çıkıcam diyordu bi çıkmıyordu falan. Tembel biri değil gibiydi ama düzenli iş yani sabit iş önemli mi evlilikte ? Tecrübeli birini görünce bu konuyu da sormak istedim

Ben de bundan bahsediyorum çay kaşığıyla verip kepçeyle almak gibi olabilir ileride
Dogru beni de bu endişendirdi çünkü kendilerinin yapmış olduğu evleri yok. Benim ailemin var. Ben zorluk yasasam annem aldığı bir kirayı gönderir en azından biliyorum. Çalışırım da tabii ama bir erkek benim elime baksın istemiyorum. Bilmiyorum geleneksel bulan olabilir ama büyük de konuşmayayım hayat tabii. Hayırlısı

İnşallah güzel biri girer hayatınıza her anlamda güzel şöyle ki benim eşim kuaför mesela 3 şube değiştirdi 1 senede ama şöyle ki girdiği yerde istediği kadar kazanamadı başka şubeden çağırdılar daha yoğundur diye oraya gitti orası da istediği gibi olmadı şimdi başka şubeye geçti aylardır orda ama 14 yaşından beri bu sektörde okulunu vs okumuş . Yani şans biraz da adam çalışmak ister dener istediği gibi olmaz başka yere geçer olabilir ama önemli olan bence neden iş değiştirmek istediği. Ben eşime iş değiştirirken tamam hadi zaten başka yere başlicaksın 2 gün sonra başla izin yap diyordum ama durmuyordu hayır çalışmam lazım diyordu. İstikrar çalışkanlık önemli bence ama dediğim gibi işini istediği gibi oturtur sonra çalışır devamlı.

Bu cinsiyetçilik ya da geleneksel falan değil bence tabi ki kadın da erkek de çalışmalı ama kadının hamilelik durumu olduğunda çocuğu olduğunda evi geçindirecek kişi erkek oluyor ve karşındaki erkeğin bunu sırtlanabilecek biri olmasını istemen çok normal

Evet evet bunu düşünüyorum gelecek için. Beni anladınız. Teşekkür ederim
Cok tesekkur ederim inşallah bir kere bir yerde çalışırken patron başında cok durmuş böyle mi olacak hep demiş evet denmiş çıkmış mesela işten. Bu işte de hakkım verilmiyor diyordu. Bir de gelecek planını sorduğumda e ticaretle ondan uğraşıyorum özelde sürünmemek için dedi. Haklısın ama e ticaret tutturmak zor bak satılmıyor dediğimde de o zaman da elden satarım demişti. Sonra memuriyete çalışmayı düşündü. Bu daha iyi diye. Yani çabasız diyemem zaten boş duramam diyordu ama sabit bir yerini bulmuş değil. Hal böyle olunca insan uzun vadede düşünüp güvenemiyor. Sizin eşiniz gibi belli bir alandan ilerleme durumu net değil çünkü maalesef

Bir kadın ne düşünüp, hissediyorsa doğrudur.

yok yaşım 20lerde normal miydi ya of ben de uzak mesafe olunca tanıyamam vs dedim büyüttükçe büyüttüm gözümde korktum
bence normal falan değil.bu tarz ilk günden Aşko kuşkoluk yapan kişi deneyimlerim olmuştu.hepsi de beşpara etmedi.çok samimiyetsiz gerçekten.borç ve gelir muhabbeti tam kırmızı bayrak zaten.

bence normal falan değil.bu tarz ilk günden Aşko kuşkoluk yapan kişi deneyimlerim olmuştu.hepsi de beşpara etmedi.çok samimiyetsiz gerçekten.borç ve gelir muhabbeti tam kırmızı bayrak zaten.
Bir kadın ne düşünüp, hissediyorsa doğrudur.
Tesekkur ederim yalnız degilmisim. Şimdi erkekler hep bakıyor soruyor diyorlar ama ben hala şaşırıyorum bu duruma alışamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…