Kızlar bu nasıl bir erkek tipi ? Lütfen yardım edin kafam karışık

svln03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
19
4
39
Kızlar biz tesadüf eseri sosyal medyadan tanıştık. Sonra ortak arkadaşlarımız çıktı ama her neyse. Başka şehirde yaşıyordu. Uzak mesafe yani. Daha buluşmadan konuşurken kısa bir süre sonra böyle çok iltifat aşkımsı şeyler içeren instagramdan postlar attı bana. Bunun için erken olduğunu söyledim. Dikkat edicem dese de birkaç defa daha tekrarladı. Cinsellik vs gibi kötü niyet değildi tabii ama rahatsız oldum. Olgunca gelmedi. Sonra ilk telefon görüşmemizde iş ile ilgili konuşurken ne kadar kazanıyoruma geldi konu asgari dedim. Sonra biraz sohbet ilerledi benim cok borcum var ya dedi bir anda duymamazlıktan geldim bana ne ki yani dimi. Bir kere de iste bir tanıdığı varmış onun cebinde yokken o çocuğa para vermiş falan bundan bahsetti biraz yine sadece dinledim. Sonra zaten bir daha böyle seyler demedi. Sonra yaşadığım şehre geldi görüştük. Bana bir tane kolye almış bir kere saçmalamıstı, ben de biraz kızmış ve kırılmıştım. Ama ilk buluşmada belime cok temas etti ikinci buluşmada rahatsız olduğumu söyledim bir daha yapmadı. Özür diledi. Beni seyredip durdu neredeyse. İki kere buluştuk. İkinci buluşmada ayrılırken seni seviyorum dedi sonra bunun ergence olduğunu söyledim hoşlanıyorum o an öyle ifade etmişim falan dedi. Hanımcı biri gibiydi ve kötü niyetli değildi bence bir kadın olarak sezmedim hani o kötü niyeti. Tecrübesi cok yok heyecanlı gibi geldi. Ama kafamı karıştıran şeyler de oldu iste. Hobileri arkadaşları olan da bir çocuk yani asosyal değil. Fiziken de boylu poslu yani. İki defa konuşmayı kestim uzak mesafe zamanım boşa gitmesin diye ve geri döndüm anlayışla karşıladı kızsa da bana hissettirmedi. Benim için restorana rezervasyon yaptırmış mesela, ekmiştim maalesef. Eskisi gibi olmaya çalıştı. Zaten net bir şey olursa oraya taşınırım orada iş bularım falan da diyordu da iste. Bir de biraz hayalci geldi bana yani geçimin zor olduğundan vs konu açıyorum bana dededen falan ev kalacak iki kişi çalışırsa geçiniriz diyor bir de bi sınava girdi bu bir şeyler yaparım sonrasını da babamın tanıdıkları var araya sokarım falan dedi marifetmiş gibi. Nasıl bir tip bu ? Arkadaşlarıma soruyorum erkekler hep böyle çocuk sana karşı ilgili boylu poslu cok abartıyorsun diyorlar. Çabalayan ilgili biri bana karşı ama bilemedim iste. Zaten uzak eksik tanırım falan diye.

Son düzenleme:
Armudun sapı üzümün çöpü derkeeen bir bakmışsın turşu olmuşsuuuun.

Konuşmalar sıradan her insanın yapabileceği konuşmalar. Herkes herkese gelirini sorabilir, borcundan bahsedebilir. Bunlarda takılacak bir şey yok.

Temas olmadan sevgililik nasıl olacak? Zaten kısıtlı zamanda karşılıklı oturup birbirinizin gözünün içine mi bakacaksınız?

Ekleme; Yaşınız da doğruysa az değilmiş, ben 20’li yaşların başı sandım. Turşuya ramak kalmış

yok yaşım 20lerde normal miydi ya of ben de uzak mesafe olunca tanıyamam vs dedim büyüttükçe büyüttüm gözümde korktum

Hahajaja yok yaşım 20lerde normal miydi ya of ben de uzak mesafe olunca tanıyamam vs dedim büyüttükçe büyüttüm gözümde korktum
Uzak mesafe tabi ki sıkıntı, sık sık görüşmek çok ödün vermek gerekir. Benim tercih edeceğim bir şey değil mesela. Ama siz tercih etmişsiniz ki hala görüşüyorsunuz.

Yok iki kere görüştüm henüz. Ne bileyim bir adamım da daha birbirimizi görmeden o kadar iltifat sevgi gönderileri atması battı. Ağır erkek seviyorum galiba. Bir de detaya cok bakıyorum insallah turşu olmam tövbe diyelim

Sürekli herşeyden rahatsız olup olup adamla konuşmaya devam etmişsiniz.

ay dedemden mal kalacak, yok cevrem xyp'li torpille girerim vs. en sevmediğim erkek tipi.
Bir kere de iste bir tanıdığı varmış onun cebinde yokken o çocuğa para vermiş falan bundan bahsetti
bir de onun parasi yokken baskasina para vermisler vs. herkes sana mi yagdiracak manyak. genelde kucuk yasta babasini kaybetmis erkek çocuklarında oluyor bu. arkadasimin kocasi mesela 40 yasinda hala birilerinden harçlık alir. ya da buyuk birsey alirken atiyorum amcasi vs şu bu yardim etmediyse onlara kinlenir. herkes ona vermeliymis gibi bir algilari oluyor. bir yaz askim vardi ilk heyecanla ne kadar mal biri oldugunu farketmemistim sonra bir kere daha bulustuk -onun da babasi bebekken vefat etmis ama cocuk o zamanlar 30a yakindi. sohbet ederken gordum ki adamin herkesten maddi beklentisi var. ayni sizinki gibi baskasina yapılan yardima gicik olmus falan. sacma sapan seyler anlatti iyy dedim ayni günün aksami yol verdim

bu cocuk sana maasini sormus. bu da cok sacma. bugune kadar onca iliskim oldu - simdiki haric kimsenin maasini bilmem kimse de benimkini bilmez (simdiki de bir mecburiyetten paylasti). kendi soyleyenler haric arkadasalarimin, akrabalarin hatta babamin bile maasini bilmem. zaten tanidikca az cok anlar insan karsisindakinin maddi durumu dusuk mu, alt orta mi, orta mi vs. bin tane yolu var anlamanin kabak gibi sormak cok rahatsiz edici bence.
beline degmesi vs ona bir sey demiyorum. onca yoldan gelmis bir beline sarilmak isteyebilir. o kadar katiysan bulusma elin erkekleriyle. yazik adamin onca borcun icinde verdigi otobus bilet parasina
sonuc olarak zaten cok isinamamissin ayril gitsin bosver

Çok istekli ve bir an önce sizle sevgili olmak istiyor çocuk. Haliyle rahatsız olmuşsunuz. Sanki siz degil de başkası da olsa böyle davranacak hissi yaşatıyor. Sizin içinize sinmemis haklı olarak,bu işler de zoraki olmaz. Bence akışa bırakın. Demek ki hoslanmadiniz, ilişki yaşamak zorunda değilsiniz ki.

Canım yok bunun parası yokken bir çocuğa para vermiş o kısmı iyi ifade edememişim yanlış anlaşılmış yardım etmiş çocuğa yani. Onu anlattı biraz ama ben de maaş olayına takıldım ve babamın tanıdıkları olayına. Normal bulan olmus da benim gibi düşünen de varsa çok anormal değilim o zaman sevindim

Farklı adaylarla devam etmenizi öneririm. Elektrik var ama yetersiz, size daha yüksek voltajda lazım.

Ay evet galiba tarif edemediğim his bu. Hani dediğim gibi böyle poslu çocuk da ama acaba diyorum bana mı denk geldi yükselmesi. Sosyal medyasında kız falan da cok azdı aslında iyiydi ama bilmiyorum ya. Dogru zorunda değilim. Teşekkür ederim

Boylu poslu olmasi güzel bir şey tabi:) ama biz kadınlar usul de bilsin istiyoruz. İlk buluşmada dokunmak, telefonda konuşurken saçma sapan bir şey anlatmasi vs. Sizi sogutur tabi. Bunlar çok temel konular, bunları da bilsin bir zahmet. Böyle hemen ilişkiye atlamak istemesi çok itici görünür. Zaten siz de begenseniz buraya gelip bu konuyu acmazdiniz. İçinize sinen biriyle olsun iliskiniz

Boylu posludan başka bişey zikretmiyosun pozitif anlamda. Anlattığın şekli ile bana itici geldi, borcum var demesi dedemden ev kalcak muhabbeti falan bana göre öeh biraz çiğ çocuksu haller. Tabi boylu posluysa akan sular durur devam.

heee, benim cevremde o tipte birkac kisi olunca ben yanlis anlamisim.
e param yokken baskasina para verdim diye niye reklam yapiyor ki. herkes kendince iyilik yapiyor ama bunu reklam etmiyor yani. bu da sacma geldi bana. bir konu sahibi vardi onun da netten tanistigi cocuk uzaktan gelmisti ilk gunden "cok merhametliii" derdi. "nasil anladin bir gormeye" dedim yasli komsusu zor durumda kalmis da soyle yardim etmis. "ee uzak mesafedesiniz. yalandir belki" demistim. foto cekmis atmis kzia iyiligin reklamini yaparken
ne bileyim, dunyada cok ilginc insanlar var.
ayrica evin mali camiye haramdir. once aç karnini doyursun sonra baskalarina yardim etsin. kendinde olmayani vermek bana göre merhamet degil aptallik. yarin siz kit kanaat gecinirken aciyip ona buna icinde sizin emeginiz olan paralari da sevabina birilerine verirse olanlar olur:)
bilmiyorum yaaa kac yasindasin? buna ki kaldin sanki ne güzel insanlar var dünyada. harcama guzel omrunu sunla devam edip

Evet usul ve ağırbaşlılık aradığım şeyi siz konuştukça buldum cidden hoşlandım ama sinmedi cok galiba dogru. İnsallah hepimiz güzel ilişkiler yaşarız

Diğer kullanıcı güldürdü dimi ya kendinde yokken başkasına vermek de saflık aslında. 20lerimdeyim uzak mesafe cok kafamı karıştırdı hoşlansam da battı durdu yani. Tanıyamamaktan korkuyor insan. Bir de artık sevgilimle vakit geçirmek istiyorum. Uzun zamandır hayatımda biri yok. İyi biri sırf uzak diye elemeyim dedim ama ilişkiyi de yanımda yaşamak istiyorum galiba dediğiniz gibi başka güzel insan mı yok da diyorum

Sorun ne anlayamadım? Adamı abartı bulmuşsunuz, ne yapsa da rahatsız olmuşsunuz, o zaman neden görüşmeye devam ediyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…