Kızlar bi el atın

belinaycığım geçmiş olsun canım,canım çatal kaşık takımını bence hisar al,karacayı bilmiyorum,canım bak yemek takımı neysede çatal,kaşık bıçak kaliteli olmassa kötü oluyor,kararıyor canım.ben hisarın yan ürününü aldım.400 civarı,
yemek tencerelerim hisar,çok memnunum,pilav tenceresi,tava felan onları mehtaptan aldım,şimdilik şikayetim yok memnunum,hem fiyatıda uygundu.
birde köşeli yemek takımları benimde hoşuma gidiyoe ama ben normal aldım,fantazi,ikinci olarak köşelileri düşünüyorum.çok şık duruyor bence,ama fiyat abartı pahalı

kızlar çok teşekkür ederimm yardımlarıız ve mesajlarınız için.. Bugün sadce bir dükkana girebildim daha detaylısınıı yarın gezicem inşallah..
ve bugün akerin porselen 86 parça yemek takımı çatal bıçak kaşık bardak herşeyi içinde baktım fiyatı 1280 ytl dedi, ve yine akerin 22 parça family tencere setine baktım 400 ytl dedi, kahvaltı setine baktım kırmızlı çiçekli falan onada 160 ytl dedi toplam 1840 tuttu ama sağolsunlar 1750'ye indirdiler 150 peşin olur 10 ayda 150 olarak takside böleriz dediler.. yanındada elektirik süpürgesi hediyeli ve eğer okeyi verirsek başka hediyeleride varmış :):)

Yrında evkura ve aksu çarşıya gidicem zeytinburnunda, yine gezicem bakıcam..

canımcım inşallah gönlüne göre güzel şeyler bulursun..
benim bi arkadaşım geçen sene evlendi, Karaca nın setini aldı..
hiiiiiç memnun değil, tencereleri kararmış..
çatal bıçakları çizik çizik vs.. vs..
hiç tavsiye etmedi hatta sakın almayın dedi..

ben hisarın yapmış olduğu setlerden aldım..
içinde her şeyi var gibi, Hisarın da kalitesi malum, herkes çok beğeniyor..
ben hisarı tavsiye ederim.
burda bir mağaza set yapmıştı sanırım fiyatı 1400 TL civarındaydı..
içinde ise:
-sandıklı çatal-bıçak seti
-yemek takımı
-tencere seti
-cezve seti
-düdüklü tencere
-gümüş tepsi ve 6 kişilik çay takımı vardı..

muhakkak orda da yapanlar vardır..
bol bol gez, acele etme, sonra içinde kalan bişey olmasın..

karacadan kesinlikle vazgeçtimm ozaman ben... bende bugün baktım ama akerinde onunda herşeyi vardı içinde canım yarın yine gezicem bakıcam​

karacadan kesinlikle vazgeçtimm ozaman ben... bende bugün baktım ama akerinde onunda herşeyi vardı içinde canım yarın yine gezicem bakıcam​

evet canım bence de vazgeç..
fiyatı uygun diğer setlere göre ama kalitesi de düşük buna paralel olarak..
aldığın şeyler çok uzun süre kullanacağın şeylere olacak..
bu yüzden kaliteli almanda yarar var..
annemin 25 senedir kullandığı tencereleri var çeyiziymiş.. emsan ve hisar marka..

çok teşekkür ederim canım varya sizler yazmasınız kek gibigidip alıcaktın uygun ve marka die

belinay akerin mallarını kullanan kimse tanımıyorum çevremde dayanıklığı nasıl bilemicem ama sen en iyisi hisar al herkes onu tavsiye ediyo yarın da biz gez dolaş iyce öyle hemen karar verme sonuçta baya bi bulnacaksın verdiğin paraya değsin canım

bende güraldan porselan takimi aldim 82 parca :)) ama gidip degistiricem 85 parcali alcam... ama cok pahali yaaa...
bence güral daha iyii...

ama karacaninda desenleri güzel.. :asigim:

bende güraldan porselan takimi aldim 82 parca :)) ama gidip degistiricem 85 parcali alcam... ama cok pahali yaaa...
bence güral daha iyii...

ama karacaninda desenleri güzel.. :asigim:

aslında en iyi marka sanırım Kütahya Porselen..Güral da bilidğim kadar kaliteli..
ama malum çok pahalı, yemek takımı sordum burda 5000 TL dedi..:1shok:
anneme dedim ki bunun yerine üstüne az daha koyar araba alırım dedim kaydirigubbakcemile3

:roflol:
ya bende kampanyali haliyle 360a aldim :))) simdi degistircem diger 85lik takimi alcam oda 690 hihoyyyt
daha catal bicak seti alcam acaba onu hangi markadan alsam???

:roflol:
ya bende kampanyali haliyle 360a aldim :))) simdi degistircem diger 85lik takimi alcam oda 690 hihoyyyt
daha catal bicak seti alcam acaba onu hangi markadan alsam???

iyimiş fiyatı canım çok pahalı değilmiş..
çatal-bıçakta en iyi marka jumbo, ama o da çok pahalı :çok üzgünüm:
benimki hisarın,nasıl olduğunu kullanmadan bilemiyorum tabi..

Ben geldim kızlarr bugün gezdim dolaştımve karacanın modellerini çok beğendim ben kızlar yaa ve uygunda geldi bana,diğerleri cidden çok pahalı senağlama

Bakın yazim size nelere baktım ve fiyatlarınıda

Karaca çeyiz seti: 1.294

Karaca kahvaltı takımı: 189

Yemek takımlarımın altı için şimdilik 6 adet alıcam yemek takımlarımı gümüş rengi beğendiğim için suflelerde gümüş rengi olucak ve 6 adeti: 49 ytl

paşabahçe bardak setim gondolu falan 43 parça takım:384

12 ay taksit yapıyor 190 ytl ödicem 10 ay oyunca..

salon için oda takımı organze tüle boncuk işlemeli örtüler 79 ytl dedi

Bu arada özdileğin bornoz setine baktım çift kişilik 100 ytl dedi,

mutfak takımı sordum perdesi önlüğü dantelleri farbası falan içinde pikeye geçilmiş haliyle 255 ytl dedi

gelin yatağı sordum yani yatak örtüsü organze tüle yapılmış boncuklu ıkrık beyaz yaktak örtüsü cibinlikle beraber 672 ytl ded i(nevresim takımı hediyeli)

belinaycım cnm bence artık evlenirken alırsın bunları
nişan olunca falann diye düşünüyorum benn
herşeyin modası bi kaç ayda bile geçiyor..

canım yaa hazır kampanya varken ve benim işler hazırlanmışken alim diyorum artık..

valla cnm sen bilirsin ama artık herşeyin fiyatları düşüyorr

bende gittim yemek takımı çatal bıçak kahwaltı tencere vs aldım büssürü
keşke nişan olsaydı o zaman alsaydım diyorummda
ondan dedmm yanii saana:)

anladım bitanemmm çok çok teşekkür ediyorumm

canım uygun buluyor ve de beğeniyorsan Karacanınkilere al..
ama sonra pişman olunca sizi dinleseydim deme :))
gerçi ben sadece tencerelerinin iyi olmadığını duydum, diğerleri kalitelidir belki de, bilemeyiz ki..

valla ben de set halinde hisarınkini almıştım 1500 TL idi 2 sene önce..bu arada hala nişanlı değilimkaydirigubbakcemile3
fakat bana şöyle bir iyilikleri oldu
evleneceğiniz zaman yeni modeller çıktıysa gelip değişebilirsiniz demişlerdi..
ona güvenerek aldık annemle..
evlenirkende gidip yeni yeni modeller çıktıysa ki kesin çıkmıştır değiştireceğim..

mervecim, sen de aldığın yerle konuş,çeyiz alıyorum, kullanmicamde, belki değişim yapabilirler..

canım senin adına çok üzüldüm gerçekten.ben böle bişi yaşasam kafayı yerdim herhalde.hepsini annemle beraber geze geze aldık.annem uyku setimi hediye verelim kuzenine,sana yeni model alalım demiştide kıyıpta verememiştim yani.çok zor bişey. ve bende karaca aldım tencere,yemek takımı ve çatal kaşığı. iyi yada kötü çıkacak bilmiyorum. nasip yani. ben alırken herkes çok memnundu. bide öyle bişeyki şans gibi yani. bazıları çok memnun,bazıları sorunlar yaşamış. bir çok markada bu böyle. bence kndn neyi beğendiysen onu al. hangisi içine sindiyse onu al.çünki bunu kullanacak olan sensin. sora keşke onu alsaydım deme canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…