Kızlar bi el atın

öncelikle geçmiş olsun canım.neye gücün yeterse onları al
gerisinide evlendikten sonra alırsın
bencede korkmazın tencereleri gayet güzel hem hesaplı
yemek takımı kütahya porselen al
allah yrdımcı olsun canım inşallah

Geçmiş olsun canım ya... Üzüldüm valla yine masraf yine para...
Neyse, yemek takımını kare alma derim bulaşık makinasında durmuyor bacım, pat kayıyor su pervaleri çarpıyor sonra benim gibi çıkarıp elinde yıkarsın valla....

ekinimm çok teşekkür ediyorummm Şeniz​

canım sen yarın git evkura ayrı ayrı beğen mesela karacanın çatal kaşığını
kütahyanın porselini,böcüğün resmini koyduğu tencere setini hepsini bi hesaplat bakalım kanımca setlerle aynı fiyatta olucaklardır hem beğendiğini almış olursun hemde fiyat farkı olmaz
yahu tw de gösteriyolar o kadar istanbulda imdirim var çok oralara bak hem taksitte yapıyolar tatlım

sımalcım onlar 95 97 parca alan 2009 serısı kutahyanın fıyatları 900den baslıyo 3bıne kadr cok pahalı yanı

evkurdan alma cok kazık
bıde senet bıtıyo 1 ay vermıyolar elıne ben evkurdan aldım ama kampanyaya grmış urunu nevresımdı en uygun ordaydı
sende arastr öle al ılla cok lux olcak dıe uğrasma
bak korkmaz cok ıyıdır dıom karacadan ıyıdır yannı
bıde hısar süper

sımalcım onlar 95 97 parca alan 2009 serısı kutahyanın fıyatları 900den baslıyo 3bıne kadr cok pahalı yanı

Yapma yaw..
O kadar pahalılanmış mı kız...
Ben takımımı kütahya almıştım ama ohoo çok oldu alalı yani...

evt pahalı cnmm sen 82 84 parcasını almışsındr belkıde
bu suplalarıyla takım 97 parca olması gerekıyo evt cok pahalı ama benım gıbı normal sade bısy alırsan modası gecmes hemde kutahya 500tl almıstım yanında kahvaltı setı hedıye sakın öle cokta dandık sanma
ozmn 1500tl alısverıs ettıydım ındrım coktu

çok teşekkür ederim şimalim, demek seninde kare takımın var ve tavsiye etmiyorsun bende özeniyordum onlra ama sen alma uğraşırsın diyorsan b ibildğin vardır, ayırca gösterdiğin takımlarda cidden çok hoşmuş
gidicem hesaplatıcam yarın fatmacımmm

tamam karacadan vazgeçiyoruz böcüğümm..

böcük ben senin karacayı önerdiğini hatırlıyorum çeyizler bölümünde ? ablanda kullanıyordu felan? acaba ben mi yanlış hatırlıyorum ?
herneyse belinay canım ben hepsini karacadan aldım ama kampanya ürünlerinden almadım.ayrı ayrı setlerden aldım.belki kampanyalı ürünlerde problem olur diye. ve sonuçta bir tencere seti 800 lira bence o kadar da basit değildir. ve incelediğimde de gözüm memnun kaldı açıkcası.karacadan için çinde üretilip tr de satıldığını söylediler ama jumbo da öyle. ve çinde üretilen malların kalitesiz olacağına dair bir kanun yok.ve sonuçta çok tutulan bir marka kötü olsaydı yıllardır var olmazdı diye düşünüyorum. yemek takımlarında hangi markayı alırsan al kalın olanını alma.büyük ihtimalle içerisine kemik tozu katmış oluyorlar.ince olanını al. karacanın çatal bıcak takımını aldım bahsettiğin gibi sapları plastik tarzında değiller.hatta ben bayıldım zaten misafir için aldım. birde borcam-fincan tarzı şeylerini şimdi alma.çünkü büyük ihtimalle o tarz şeyler düğünde hediye olarak gelecektir.... kahvaltı takımlarımı da karacadan aldım. kare yemek takımlarına gelince makina da felan yıkamasının sıkıntılı olduğunu köşelerinin çabuk ufalandığını söylediler.

pikelerine gelince ben çeyizlerimiz bölümüne pikelerimi ekledim.onlara bakıp fikir edinebilirsin. ben hazır almadım diktirdim. işlemeler vardı onlardan yaptı kadın. saklama kaplarını eksik etme derim. konulacak bir sürü şey olacaktır çünkü.

buarada çok geçmiş olsun canım. yapan kişi kasıtlı mı yaptı bu adiliği kolilerini bırakıp içlerini götürmüş? demek ki sizin eve uzun süre gelmeyeceğinizi bildiği için sakince yapmış işini :S

ay kafam karıştı yaa sende karacada almışssın ve memnunsunn off, kaşık saplarını görmedim canım sadece öyle dediler plastik oluyo die kulaktan dolma yanii, gidince görücem yarın.. ayrıca soğuttunuz beni yaa kare takımlardan maden iyi değil boşuna almim ozamankaydirigubbakcemile3, bende kahvaltı setinin kare alırım tamda kare olanları değil yeni çıkan dallı güllü kahvaltı takımlar varya işte onlardan.. fincan takımı ve borcam falan az alıcam çok almicamki haklısın gelen misafirler getiriebilirler die.. saklama kablarını eminönünden alıcam.. pikelerimi malesef ben satın alıcam onlarda uçtu giti çünküŞeniz

canım görmeden bişi seçmek gerçekten zor.internetten biraz araştır şikayetler bölümlerine bak googleden. ama ben seviyorum karacaları.herşeyde öyle yap hatta. mesela auranın tencere setleri var fiyatları çok ama çok uygun.abim işyerine satıcı gelince ordan teflon ve çelik tencere setini almış.adam boş çıkmasın diye.ilk başlarda ya bu ne böyle abi bilmiyorsun felan dedik ama şimdi eşi kullanıyor ve 5 yılı geçti kullanalı tık demediler. çokta memnun.birazda kullanımla ilgili canım uzun ömürlü olması.plastik saklama kabları alacaksan moonstar, silikon pasta kalıpları alacaksan soft bowl diyorum canım ufak el aletlerinde bosch ve arzum öneriyorum. ben de kahvaltı takımlarını öyle aldım güllü felan yuvarlak desenlisi de var. inşallah herşeyi halledersin canım allah kolaylık versin. ve bol bol bol bol para tatlım

ayyy canım benimm çok çok çok teşekkür ederim yaaa RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN KIZLAR cidden çok sağolunnŞeniz

ayyy canım benimm çok çok çok teşekkür ederim yaaa RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN KIZLAR cidden çok sağolunnŞeniz

amin canım hepimizin inşallah. elimden ve aklımdan geldiği sürece yardımcı olmak isterim canım kolay gelsin güzelim

yettimm gayriiiiiii

beloşum karaca iyi değil diye duydum geçenlerde kayınvalidem bakmış iyi değil dedi

ama bende bakmıştım kendi çeyiizim biterken iyi gibi gelmişti ama ben aldım ama karaca marka değil

gene böyle set:) bide onun dışında teflon set aldım içinde çaydanlığından ekmek kutusuna

kadar var kırmızılı filan o da set kuzum çelik tencere seti dışında yani bu ara hep kampanyalar var bebem aldığım yerin ist.şubesi varmı bilmiom ama

araştırdın mı en iyisini bulursun canım allah gönlüne göre versin amin:)

kuzum bence iyice araştır ondan sonra al cnmcm.

Belinay Mervecim inan okuyunca içim cız etti nasıl bi insanlıktır bu ya. şimdi tekrardan herşeyin en pahalısından alman mümkün olmaz hisar jumbo bunlar çok pahalı.benim pek çok arkadasım karaca setini aldılar hoş onlarda evlenmedi daha ama çok severek aldılar. bu arada kaşıkların sapıda plastik değil normal metal.git bak incele cnm içine sinerse al zaten 2 yıl garantileri var sanıyorumki

hayr ben karacayı deıl korkmazı onerdım
ablamda kullandı dedığım korkmazdı
karacanın sadece catal kasık kısmını önerdım beğendığım tek seyı o dedım
hatta tencerelerı hıc iyi deıl demıstım sen karıstrdın cnm

Kizlar köseli porselenler makinada kötü oldugu kenarlarin kirildigi iyi temizlenmedigi tamamen asilsiz ben kulaniyorummm yok öyle bir sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…