Kizlar bi bakin :(((((

BEN İLK DEFA DUYDUM YAF :uhm: EEE ONU ALIP YAPCAMA KAN TESTİ YAPTIRSAM DAHA İYİ DİİL Mİ Kİ?:sm_confused:

canım kan testi adet gecikmesine gerek kalmadan yapılabiliyo demi hiç bilmiyorum
ben iki oğlumdada evde testle öğrendim hele ilk oğlumu unutamıyorum 4 yıl olmadı bebeğimiz öylesine yaptım umudum yoktu gine aaaa bu ne dedim çığlık çığlığa eşime git bu bozuk yenisi al dedim hiç unutmuyorum 4 yaşında şimdi ikinci bile oldu 1yaşında paylaşmak istedim senle bi an testen konuşurken aklıma geldi.
inşallah allahta seni sevindirir hayırlısı ile

BEN DE 4 YILLIK EVLİYİM CNM VE 2 YILDIR İSTİOS OLMUO ALLAHIM İNŞ BANA DA TATTIRIR BU DUYGUYU :CüvCüv: HAFTAYA PTESİ BENİM ADETİMİN GÜNÜ AYIN 25 İ YANİ BEKLİM DİMİ?

BEN DE 4 YILLIK EVLİYİM CNM VE 2 YILDIR İSTİOS OLMUO ALLAHIM İNŞ BANA DA TATTIRIR BU DUYGUYU :CüvCüv: HAFTAYA PTESİ BENİM ADETİMİN GÜNÜ AYIN 25 İ YANİ BEKLİM DİMİ?

beklemek işte en zoru 4 yıl her ay o heyacan testler gözyşları allahım senide sevindirsin dua edicem bana özelden msj atarmısın sonucu alnca tedavi aşamasında falanmısınız
bekleme bence al testi yada kan tahlili yaptır öğren olumlu yada olumsuz hayırlısı gerilceksin beklerken kafanda bu soru işareti ile

kan testi yaptirsam çikar mi ki?şimdi 9 gün var

bu ay bende ilk kez klomen ve catlatma ignesi kullandım. bu gogus ucu nun asırısızlamasını ben her catlatma ignesi oldugumda yasıyorum. ignenin etkisi 12 gun suruyor yaklasık olarak ve bugn 12. gunum epey azaldı acıma. 5-6 gun evel senin gibi idim bluz değince canım acıyordu gece bile camasırla yatmıstım camasırsız daha çok acıyor diye. uçuncu kez catlatma ignesi oldum ben digerlerinde klomen kullanmamıstım. catlatma ignesi etkisi olduguun çok iyi biliyorum. cunku catlatma ignesi zaten gebelik hormonu beta hcg den ibaret dolayısıyla igneyi olduktan birkaç gun sonra tam etki edip senin tum hamile belirtileri yasamana neden oluyor. çok heveslenme tabiki umudunuda yitirme . ama bekle gor gunler geçtikce etkiler azalacak . asıl adete birkaç gun kala hala aynı etkiler devam ediyorsa hamile oldugndna suphelenebilisin

klomen yapar mı ki bunu?????? şimdi var az ama nasip ya!!! :CüvCüv: :CüvCüv:

canım klomen yapmıyor catlatma ignesi yapıyor
pregnly mi vurulmustun ,?,
catlatma ignesi hamilelik hormonu içeriyor ve igneyi ol duktan birkaç gun sonra hamile belirtileri hissediliyior genellikle benim istahım acayip artıyor hiç doymuyourm bir hafta boyle geçiyor ve o hafta hep kilo alıyorum uçuncu ayım bu igne vurulalı. ama su an geçti bugun 12. gundeyim igne etkileri yavas yavas geçti dun ilk kez yuzu koyun yatabildim oyle diyim sana ondan evel korkunç agrıyordu

cnm ben sadece klomen kullanıom çatlatma iğnesi kullanmadım vermedi dr :1shok: :1shok:

aa oylemii. ozaman farklı olabilir . insallah hamilesindir

canım seni umutlandırmak gibi olmasın ama bende hamile kaldığımda aynı belirtiler vardı umarım hamilesindir.

hamileliğin en belrigin belirtsisi göğüs uçlarınmın acıması.. ben de yaşadım.. ve ilk olarak da ilişkiden sonra hemen göğüs uçlarım acımaya başlamıştı vbe tahmin etmiştim bile test yapmadan. ama tabiki benimki kısa sürdü dış gebelikdiinş hamişsisndir canım.. hadi hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…