Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yeni keşfettim burayı çok eglenceli bi topikmiş
kendi fotomu ekleyemicem ama şuana kadar en çok ve tek benzetildiğim ünlü yasemin ergene bi çok kişiden duydum bunu yoldan geçerken hiç tanımadıgım birinden bile
doktorlar dizisi oynarken ela'ya çıkarmışlardı adımı

ben kime benziyorum. bir kaç tane ünlüye benzetiyorlarda bakalım siz hangilerine benzeteceksiniz...

Papatyam Dizisi vardı ya canım bi ara o evin bi genç kızı vardı ben ona benzettim seni :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

TEŞEKKÜRLERyorum attığın için kuzum. kavak yellerindeki su ya benzetenler oldu. Ebru yaşara Benzetenler oldu

TEŞEKKÜRLERyorum attığın için kuzum. kavak yellerindeki su ya benzetenler oldu. Ebru yaşara Benzetenler oldu

Su dan çok daha güzelsin canım :)ben kime benziyorum kızlar hadi yorumlarinizi bekliyorum :)))

Eklentiler

• $1407570523492.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 315
  • $1407570567423.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 320
  • $1407570597983.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 338
  • $1407570657170.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 317
Kızlaarrr ya ben kime benziyorum

Eklentiler

• $1407577003191.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 271
Kızlaarrr ya ben kime benziyorum

Canim ben seni eski miss Turkey güzeli gökçe yanardağ a benzettim güneşi beklerken de oynayan Tulin özellikle göz yapini çok benzettim

Eklentiler

• $1407580290373.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 278
Tşkler canım evet birkaç kişi güneşi beklerken dizisindeki bu kişiye benzetmişti

Beni kime benzeteceksiniz bakalım kızlarrr :) Bu fotograf sarısın olmadan önce, bu halimde Nina Dobrev'e çoğu kişi benzetiyor beni :)

Eklentiler

• IMG_4125.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 402
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…