Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

yok canikom ya bence benzemiyosun sen daha hoşsun zaten onlar bize benzesin türk hatunları daha hoş özellikle izmir kızları yabancılara beş çeker o nedenle problem yok ama keyfen benzetin ölesine diyosan avrile şapkalı foton gerçekten tıpatıp yani:KK1:vallahi bilemedimki şimdi emine ünün esmer hali mi desem:KK1:

ahah nasıl da şımarttın beni.. emine ün ü de daha önce duymştm.. çok teşekkür ederim tekrar.. eğleniyoruz zaten ya.:KK1:

:KK70: aynı type ız ... daha nasıl söylenir bilemedim. ben buldum kimse benzediğimi işte...:KK70:

yahu fotolar o kadar farkediyorki her bir karede farklı insan sanki zaten.. normalde mimiklerin konşman hareketlerin bakışların vs birine benzetilmeni etkileyen şeylerdir fotolar çok sığ kalıyor zaten..

Öyle... Bu arada resimler kaldırılmıyor. Link ekleseydin bi şekilde yok edebilirdin ama eklenti yapmışsın...

Öyle... Bu arada resimler kaldırılmıyor. Link ekleseydin bi şekilde yok edebilirdin ama eklenti yapmışsın...

yahu bilmiyordum... en azından bir tane yüklerdim bilseydm... kimden yardım alabilirm bu konuda... daha geçen aylarda resmlerim çalındı adıma sahte hesaplar olduğunu yakaladım.... şimdi sözlüm görürse neden yükledin diye bir ton laf edicek çok uğraştık çünkü...

yahu bilmiyordum... en azından bir tane yüklerdim bilseydm... kimden yardım alabilirm bu konuda... daha geçen aylarda resmlerim çalındı adıma sahte hesaplar olduğunu yakaladım.... şimdi sözlüm görürse neden yükledin diye bir ton laf edicek çok uğraştık çünkü...

tatlım yonetimden rica et kaldırırlar zor durumda kalmaman acısından

Malesef kaldırılmıyor. Aynı şey benimde başıma gelmişti. Ben de korka korka ekledim. Link olarak ekledim. Sonradan belki silerim diye...

çok teşekkür ederim canım. frida kahlo nerden çıktı söleyim :KK1:kaynanam benzetiyor kendisi ressamdır vesselam ama sadece benim bir resimimde benzetmişti ozaman kaşlarım daha kalındı ve saçlarım da onun ki gibi topluydu burun falan değil ama gözler ve kaştı sadece benzeyen kaşların ortasındaki fazlalıkları saymazsak tabi ressamın kensisiydi yani frida kahloyu oynayan salma hayek değil:KK1: a göreceli bir kavram bu benzetme işi sanırım:)

Canım baktım evet Frida Kahlo'yu beyazperdede Salma Hayek canlandırmış.İlginç bir tesadüf oldu ama bence hiç benzemiyorsunuz.Herneyse dikkatimi çeken diğer bir şey ise kaynananızın Frida Kahlo'yu bilmesi.Kültürlü bir bayan sanırım:)

canım baktım evet frida kahlo'yu beyazperdede salma hayek canlandırmış.ilginç bir tesadüf oldu ama bence hiç benzemiyorsunuz.herneyse dikkatimi çeken diğer bir şey ise kaynananızın frida kahlo'yu bilmesi.kültürlü bir bayan sanırım:)

evet öledir ayrıca kendisininde ressam olduğunu sölemiştim:KK1:

Ekleyip silmiştim.:)

Bakalım ben birilerine ya da birileri bana benziyormuymuş.:) Not: Acımasız olabilirsiniz. :KK1:

sizi Helen Hunt 'ın gençlik hallerine ama çzellikle Leelee Sobieski 'ye benzettim.

$helen hunt.jpg $lee1.jpg $lee2.jpg $lee3.jpg

X