Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Tam da Amy' nin şarkısı başladı ki "Amy Winehouse' a benzetiyorlar." yazısını okudum. İlginç oldu.:) Hiiiç alakan yok bence...

Beni Beren Saat'e bi de Amy Winehouse'a benzeten oldu başka kimse birine benzetemiyor siz benzebilecek misiniz merak ediyorum... :)
[url =http://bit.ly/c25MCx]
b49h9.jpg
[/url]

Bu fotosunda benziyorsun.

Amy+Winehouse.jpg

Beren Saate benzetemedim. Ondaki masum ifade yok senin suratında. :KK31:
Hiçbir şekilde bir benzerlik göremedim.

Son düzenleme:

Amy+Winehouse.jpg

bence amy ye benziyosun gerçekten ama bu kadın çok çirkin ve itici bana göre çok erkeksi bir yüzü var ayrıca yaşı da var yani sen öle değilsin beren saate benzetemedim belki göz rengi

Beni Beren Saat'e bi de Amy Winehouse'a benzeten oldu başka kimse birine benzetemiyor siz benzebilecek misiniz merak ediyorum... :)
[url =http://bit.ly/c25MCx]
b49h9.jpg
[/url]

$imagesCA3GHAD8.jpg $untitled.png
canım bu kıza benzettim seni,gülüşünü falan. tam istediğim fotoyu bulamadım ama dizideki hali falan baya benziyo.
Çiğdem aydınmış adı

kızlar ben kime benziyorum bana sorarsanız en çok kendime:KK1::KK1:sırf meraktan sordum yani benzemesemde sorun değil ama bendenize benzeten var sesim acayip benzer bak ayıramasınız şarkıda falan:KK34:ayşe mine diğen var mine çayıroğlu diyen var ama ben pek benzetemiyorum foto yüklüyorum yorumlar gelsin:KK1::KK1:Eki Görüntüle 466055 Eki Görüntüle 466056 Eki Görüntüle 466057 Eki Görüntüle 466058 Eki Görüntüle 466059

cnm ben seni nur yoldaşa benzettim
yazar.gif
nuryoldas.jpg
Nur-yoldas.jpg

nursultan.jpg
nuryld.jpg
40_t.jpg
41_t.jpg

Amy+Winehouse.jpg

Allahım korkuttun beni ya arkadaşın fotolarına dikkatli dikkatli bakıp birine benzetiyim derken amy birden çıkınca karşıma korktum yaa::18: meğer sen koymuşsun

burcu kaynak takarsın ve ya takmassın banane benı ılgılendırırmı ılgılendırmez degıl mı .canın ıster takarsın bunda sakınacak bırsey yok bende 3 yıl once kullandım kaynak sacım uzayınca da kullanmak ıstemedım cıkarttım .yanı bunda saklanacak bırsey yokkı .ben sana neden kaynak taktın demedım ben sadece kaynaklarının ucuna makas attrırsan daha dogal olurlar dedım .1.eklentıdekı fotoda kaynak yok goguslerınde o zaman sacların kı duz olmasına ragmen .ama 2.eklentıdekı kırmızı bluzlu fotoda barız kaynak var burcu neden ınkar edıyorsun anlamıyorum .uclarına makas at deedıgım olay bu ıste.kendı sacların ustlerden kısa kısa duruyor ztn makas atılmıs olsa boyle durmazdı .ben ınat etmıyorum gordugumu soyluyorum .ayrıca ıyılıgın ıcın yorum yaptım .1.cı eklentıdekı sacın goguslerınde 2.eklentıdekı sac bayag bellde ustelık masalı .o zaman o ıkı foto arasında soyle rahat 4-5 yıl var uzadı o surecte dıyelım .dedıgım gıbı ben gordugumu soyluyorum kı kotulugun ıcın yorum yapmadım ben sana

neden bu kadar diretıorsunuz ? olamazmı uzamıs ?. ayrıca gogustekı sacın bele ınmesı 4-5 yıl mı alıo valla canım benim saım göğsumden kalçama 4-5 ayda uzuor hatta daha da çok uzuyor :) bilip bilmeden konusmanız çok saçma burda yalan mı soylucek deıl dıosa deıldır yani . ayy ne entrasan yaa .:KK52::KK52:

neden bu kadar diretıorsunuz ? olamazmı uzamıs ?. ayrıca gogustekı sacın bele ınmesı 4-5 yıl mı alıo valla canım benim saım göğsumden kalçama 4-5 ayda uzuor hatta daha da çok uzuyor :) bilip bilmeden konusmanız çok saçma burda yalan mı soylucek deıl dıosa deıldır yani . ayy ne entrasan yaa .:KK52::KK52:

Göğüsten kalçaya 4-5 ayda mı uzuyooor? :KK53::KK53::KK53: Kusura bakma ama okurken "OHAAA!" dedim.

ayda en az 10 cm uzuyor yani ilginc...

hanımefendı ; eger foto yukleyen arkadasları benzettıgınız bır unlu var ıse onlara yorum yapın .

benım aylar once bır baska uye hakkın da yaptıgım yoruma cevap yazmayın !

başkasını savunacagım derken kendınız ıcın verdıgınız ornek de bır haylı ılgınc dogrusu ,
4-5 ayda gogusden kalcaya kadar sac uzaması bır kere insan anatomisine ters bır durum :KK1:

benim aylar önce bır baska uye ıcın yaptıgım yoruma (hangı uyeye yaptıgımı bıle hatırlamıyorum )

gıdıpde o yorumu bulup sırf polemık olsun dıye cevap vererek ,asıl enteresan sızsınız !

Son düzenleme:
kızlar ben kime benziyorum bana sorarsanız en çok kendime:KK1::KK1:sırf meraktan sordum yani benzemesemde sorun değil ama bendenize benzeten var sesim acayip benzer bak ayıramasınız şarkıda falan:KK34:ayşe mine diğen var mine çayıroğlu diyen var ama ben pek benzetemiyorum foto yüklüyorum yorumlar gelsin:KK1::KK1:Eki Görüntüle 466055 Eki Görüntüle 466056 Eki Görüntüle 466057 Eki Görüntüle 466058 Eki Görüntüle 466059

Hafif burnunuz küt olsaydı kesinlikle Salma Hayek.Böyle de benziyorsunuz ve çok ta hoş bir bayansınız.Frida Kahlo nerden çıktı ya ahahaha :))) O kadar kalın kaşlı mısınız?Bu arada sinema filminde Frida Kahlo yu da Salma Hayek canlandırmıştı değil mi?Ama siz Salma Hayek in normal güzel haline benziyorsunuz :KK66:

X