Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

tatlım ben seni babam içinde oynayan damla cercisoğluna benzettim biraz ikinci resmi daha çok.onun dışında birilerine benziyosun ama tam çıkaramadım azcık daha bakayım sölicem:)

şimdi baktım fotoğraflara evet bak ben de benzettim. daha önce zeynep tokuş diyen çok oldu. :)

İşleri zorlaştırdm anlaşılan Bakalım neler çıkıcak

vallahi arkadaşım bencede ben seni birçok kişiye birden benzettim şimdi başlayayım foto sırasına göre ya o kadar karmasın ki herkesten almışsın bişileren zor benzetme olcka benimkisi herneysem ilk olarak gözlerini yada göz makyajını türkan şoraya benzettim biraz petek dinçöz biraz da yeşilçamdan fatma belgen gençlik hali ilk ve son foto.biraz karılık oldu ama

Sağol canım benzettin ya beni Evet petek dinçöz söylenir aslında türkan şorayada sadece gözlerimin şekli benziyor zira kendileri çokk hoş hatundur.

çok alakasız kişilere benzetilirim sayıyorum :)Demet Evgar,Cansu Dere,Zuhal Topal,Gökçe Bahadır...kızlar ya hangisi birbirine benziyor ki bunların :)

Beni Beren Saat'e bi de Amy Winehouse'a benzeten oldu başka kimse birine benzetemiyor siz benzebilecek misiniz merak ediyorum... :)
[url =http://bit.ly/c25MCx]
[/url]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…