Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ben pek bi benzerlik goremedim :26:

bilmiyorum resimdende öyle olabilir çünkü aşk oyunu dizisi başladığında herkes ekin diye sesleniyordu tabi o zaman saç rengimde de oynama yoktu kendi saç rengimdi =)) eğer sizin benzettiğiniz kişiler varsa onu alıyım resimde biraz küçük ama bu arada ten rengimgimde o kadar koyu değil shoplanmış halidir yükleyebilirsem son halimi yüklerim şimdilik buna yorumları bekliyorum:))

Son düzenleme:
ünlü birine benzediğimi düşünmüyorum ama benim de havam olsun ben de x e benziyorum diyeyimisabetli atışlar çoğunlukta merakla bekliyorum fikirlerinizi:18:

........ ....... .............

oyle olacak galiba sac rengi vs etkiliyor bazen durumu

Kızlar bu arada saçımın doğal rengi kumral , photo picnikten saçımı kızıl yapmıştım orjinali durmuyor tavsiye ederim güzel bir program
Şahsı fikrim benzemiyoruz ..

Son düzenleme:

Yüz hatlatına ve surat yapına bakınca benziyor ama bütün olarak benzetemedim ben. :44:
Fotoğrafınla da alakalı olabilir. Belki başka bir fotoğrafında benziyorsundur bilemiyorum.

Bence hurremime benziyorsun, durusun yuzun felan cok tatli

Eki Görüntüle 384587 Eki Görüntüle 384588 Eki Görüntüle 384584 Eki Görüntüle 384585

Merak ettim beni kime benzeteceksiniz? Evet kızlaaar ben kime benziyorum sizce, fikirlerinizi bekliyorum

yanlis oldu bir yukardaki, komsu kizinin resmini yuklemek isterdim ama izin vermez ozur

beni beni?
normalde zoraki kocadaki kadin oyuncu
özlem yildiza benzetirler beni ama bilmiyorum
belcikadada italian kizlarina karar sizin kizlar

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 384800

beni beni?
normalde zoraki kocadaki kadin oyuncu
özlem yildiza benzetirler beni ama bilmiyorum
belcikadada italian kizlarina karar sizin kizlar

Genellikle Avrupa ülkelerinde Türk kızlarını italyanlara benzetiyorlar, onlar da esmer oldukları için sanırım. :)

Bana bu kadını anımsattın. Adı Rojin imiş.
Özlem Yıldız'a benzetemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…