Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Genellikle Avrupa ülkelerinde Türk kızlarını italyanlara benzetiyorlar, onlar da esmer oldukları için sanırım. :)

Bana bu kadını anımsattın. Adı Rojin imiş.
Özlem Yıldız'a benzetemedim.

resize.aspx

evet guzel kadinmis, tabi insan hal ve haraketleri ile ve mimikleri ile yakindan daha degisik oluyor,
hatta bugun beyim tam kapidan cikarken uzgun yuz yapmistim ayriliyoruz diye, bana bakti dediki hakkaten benziyorsun su ozlem yildiza diye..
o yuzden :KK70:

evet guzel kadinmis, tabi insan hal ve haraketleri ile ve mimikleri ile yakindan daha degisik oluyor,
hatta bugun beyim tam kapidan cikarken uzgun yuz yapmistim ayriliyoruz diye, bana bakti dediki hakkaten benziyorsun su ozlem yildiza diye..
o yuzden :KK70:

Evet güzeli çekici bir kadın. Sen de öylesin. :)

Tesekkurler fistik, her anne ve her kadin güzeldir..
Bakmasini bilene degilmi?

Selam ile, muckk

Bence hurremime benziyorsun, durusun yuzun felan cok tatli :KK70:
teşekkür ederim canm :KK16:
oyyyy cok seker bir yuzun var kızılda cok yakısmıs bence yapmalısın:KK16:
ayy çok teşekkür ederim:KK17: herkes kızıla boyamalısın diyo ama bi türlü cesaret edemiyorum bu ay boyamayı düşünüyorum :KK9:
yok artık bukadar benzerlik olmazz şaşırdımm:))
:KK1::KK1:
Yüz hatlatına ve surat yapına bakınca benziyor ama bütün olarak benzetemedim ben. :44:
Fotoğrafınla da alakalı olabilir. Belki başka bir fotoğrafında benziyorsundur bilemiyorum.

ben benzemediğmi iddia ediyorum :) normal gülüşüm dudak ve göz hattım benziyor diyolar :44:

X