Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

ben pek bi benzerlik goremedim :26:

bilmiyorum resimdende öyle olabilir çünkü aşk oyunu dizisi başladığında herkes ekin diye sesleniyordu tabi o zaman saç rengimde de oynama yoktu kendi saç rengimdi =)) eğer sizin benzettiğiniz kişiler varsa onu alıyım resimde biraz küçük ama bu arada ten rengimgimde o kadar koyu değil shoplanmış halidir yükleyebilirsem son halimi yüklerim şimdilik buna yorumları bekliyorum:))

Son düzenleme:
$304055_2394318811910_1069116577_2742279_326413294_n.jpg

kızlar işyerindeki pc den sadece bu resmi bulabildim =)) kime benziyorum bende merak ettim =))

ünlü birine benzediğimi düşünmüyorum ama benim de havam olsun ben de x e benziyorum diyeyim:KK76:isabetli atışlar çoğunlukta merakla bekliyorum fikirlerinizi:18:

........ $Fotoğraf0443.jpg ....... $DSC0536dd0.jpg .............

olabilir valla bende görünce benzettim her resimde o kadar değişik çıkıyorum ki galiba bu saç rengi ve şeklini sürekli değiştirdiğimden dolayı başka bi resim daha eklesem şuna daha çok benziyormuşsun denir :KK1:

:KK1::KK1:oyle olacak galiba sac rengi vs etkiliyor bazen durumu:KK34:

$1650558e5bb3825d5307dc97ff15afc3.jpg $DSCI0390ggggggggggggggbbb.jpg
Kızlar bu arada saçımın doğal rengi kumral , photo picnikten saçımı kızıl yapmıştım orjinali durmuyor tavsiye ederim güzel bir program :KK1:
Şahsı fikrim benzemiyoruz ..

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 384555 Eki Görüntüle 384556
Kızlar bu arada saçımın doğal rengi kumral , photo picnikten saçımı kızıl yapmıştım orjinali durmuyor tavsiye ederim güzel bir program :KK1:

Yüz hatlatına ve surat yapına bakınca benziyor ama bütün olarak benzetemedim ben. :44:
Fotoğrafınla da alakalı olabilir. Belki başka bir fotoğrafında benziyorsundur bilemiyorum.

Eki Görüntüle 384555 Eki Görüntüle 384556

Bence hurremime benziyorsun, durusun yuzun felan cok tatli :KK70:

Eki Görüntüle 384587 Eki Görüntüle 384588 Eki Görüntüle 384584 Eki Görüntüle 384585

Merak ettim beni kime benzeteceksiniz? Evet kızlaaar ben kime benziyorum sizce, fikirlerinizi bekliyorum :KK53::KK53:

yanlis oldu bir yukardaki, komsu kizinin resmini yuklemek isterdim ama izin vermez ozur :KK70:

$kulubu 2.jpg

beni beni?
normalde zoraki kocadaki kadin oyuncu
özlem yildiza benzetirler beni ama bilmiyorum :KK70:
belcikadada italian kizlarina karar sizin kizlar

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 384800

beni beni?
normalde zoraki kocadaki kadin oyuncu
özlem yildiza benzetirler beni ama bilmiyorum :KK70:
belcikadada italian kizlarina karar sizin kizlar

Genellikle Avrupa ülkelerinde Türk kızlarını italyanlara benzetiyorlar, onlar da esmer oldukları için sanırım. :)

Bana bu kadını anımsattın. Adı Rojin imiş.
Özlem Yıldız'a benzetemedim.

resize.aspx

X