Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

kızım sen komplekslımısın ozguven yoksunu fılanmısın sen .neyın pesındesın sen .bana acıklama yapmak zorundamısın .yok hınt kınası yok kırmızı yok sarı bla bla bla ... nedıyosun sen .banane senın sacının kızılından sarısından mavısınden ...,neyın acıklamasındasın sen .ben gordugumu soyluyorum sen aksını soyluyorsun neyın ınadındasın .olmadıgına once kendını ınandırsana sen .baksana bayag kompleks yaptın.bana boyle fevrı cıkıslı yorumlar yaparak mı susturucaksın benı .ben sana bana yorum yapma dedım .aksıne sen uzattın durdun sureklı bırseyler yazıyorsun kendı capında yok kızıl yok sarı nedıyrsun sen yahu .mecburmuyum ben senın bıldıgıne hee evet dogru soyluyorsun demeye .oncelıkle sen haddını bıl ogren sonra yorum yap anladınmı .buraya foto koyuyorsan eger elestırıyede acık olacaksın kuplere bınmeyeceksın .ozguvenın yoksa o benım sorunum degıl .ayrıca tek basına bırseyı savunmuyorum .benımle aynı fıkırde olanlarda varsen eger benım soyledıgımın aksı bır durum olsa zaten bu kadar kuplere bınmez cıldırmazdın kendınden emın olurdun .sen kendının bıle farkında degılken bana sakın yorum yapma bır daha .

Son düzenleme:
cnm sana da bı lafım yok,ben gormusken fıkrımı belırtıyım dedm

tatlım ben de sızınle aynı fıkırde oldugum ıcın zaten yorumunuza karsılık verdım .ben de tum mesahlarımda aynı seyı vurguluyorum zaten .mecbur degılsın dıye ama kendısı neyın pesıne dustu anlayamıyorum .ustelık meseleyı uzatan da kendısı .ben o na ılk yorumum ortada yanı ,onu kıme benzettıgımı soyledım ve kaynaklarının ucuna canım bıraz makas atman daha ıyı olur senın ıcın dedım .kız bu yorumdan kuplere bındı .anlamadım amacı ne cozemedım .

Katılıyorum canim çok fevri davrandı.Neden böyle birşey yapma gereği duydu anlayamadim.Fotoğrafını koyuyorsun madem yorum yapılacak elbette ki senin yorumun da hiçbir kötü amaç göremedim...Sadece önerilerde bulunmuşsun.Neyse canim uzadıkça uzar bu konu sakız gibi..Uzatmaya gerek yok değilmiş kaynak filan ikimizde görünelim göz doktoruna

kesınkle dogru soyluyorsun cnm .kendısı sureklı her yoruma karsılık asabı cevaplar vermesıne ragmen ,ben bır kere sen gıt bır doktora gorun demedım .ama kendısı onun istedıgı gıbı gormuyoruz dıye goz doktoruna gorunmemızı ıstedı gorunelım bakalım

Son düzenleme:

Ahahah tamam canim görünürüz.

evet bence de evrim akına benziyorsun.yalnızca burnunu ve göz rengini benzetemedim.onun dışında yüz şeklin çok benziyor.arkadaşında dediği gibi bence de saç rengini koyulaştırıp boyunuda biraz kısaltsan eminim daha güzel görüneceksin.sarı çok yıpratmış sanki saçlarını.

valla bende istiyorum koyu renge boyatmayı yıllardır sarıya boyatıyorum ama koyu yapsam bide yine sarıya dönmek istersem dönemem diye cesaret edemiyorum
kızlar buarada hayatımda ilk defa evrim akına benzetildim hihihihi çok şirin hatınnn severim onu ama bu fotoda benziyorum heralde.durun başka koyiim ben yine benzetcekmisiniz bakalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…