Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

valla bende istiyorum koyu renge boyatmayı yıllardır sarıya boyatıyorum ama koyu yapsam bide yine sarıya dönmek istersem dönemem diye cesaret edemiyorum :KK43:
kızlar buarada hayatımda ilk defa evrim akına benzetildim hihihihi çok şirin hatınnn severim onu ama bu fotoda benziyorum heralde.durun başka koyiim ben yine benzetcekmisiniz bakalımmm :KK55: :KK55: :KK54:

Eki Görüntüle 261995

bak şimdi ben de burda seni Britney speras a benzettim =) her fotoğrafta farklı çıkıyosun sen de benim gibi =)

Ay ne tatli.. :KK69: Ben de Evrim Akin'a benzettim. Bu renkler yakisir sana:

exicolor-8-7-karamel.jpg
exicolor-9-7-moka.jpg
exicolor-5-43-acik-bakir-altin-kahve.jpg
exicolor-7-73-bal-kumral.jpg

Bu renklerden sariya dönmen de kolay olur. Begendigin rengin numarasini sorabilirsin.

canm çok saolll yaa ama korkumu yenemiyorummm:KK43: alıştım sarıya çokk :KK43: en iyisi fotoğrafçı bi arkadaşıma kahverengi saç yaptiriim fotoşopla nasıl olcak diye.sizede gösteririm güzel olursa sizlerdende cesaret alırsam boyatırım ozamannnn :KK55: :KK55:

valla bende istiyorum koyu renge boyatmayı yıllardır sarıya boyatıyorum ama koyu yapsam bide yine sarıya dönmek istersem dönemem diye cesaret edemiyorum :KK43:
kızlar buarada hayatımda ilk defa evrim akına benzetildim hihihihi çok şirin hatınnn severim onu ama bu fotoda benziyorum heralde.durun başka koyiim ben yine benzetcekmisiniz bakalımmm :KK55: :KK55: :KK54:

Eki Görüntüle 261995

tatlım Britney sperasa benzettim seni..

valla genelde britneye benzetiyolar.ama bukalemun gibiym heralde:S aysun kayacıya benzetende oldu vanessa hesslerede oldu.yeri geldi seda sayana yeri geldi seda ürene bi arkadaşımın babasıdaaa aynı ayşeciğe benziyo demişti ey gidi eyyyy :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
hala kaynak diyorsunuz ama farkındamısınız ?

ama gören göz bilen göz bilir bunun kaynak olduğunu,ve gözlerinizin lens olduğunu. bu dört resim eğer doğalsa,kesinlikle siz ve kuzeniniz olabilirdi:)4 ü aynı kişi olamaz.ayrıca kusura bakma canım suzans çok haklı kaynak artı olarak hiç güzel olmayan bir kaynak,tahminen sentetiktir.üzgünüm ama suzansla aynı fikirdeyim.kaynaklar ve lensler olmadan daha güzelsin bu arada.

beni de öğrencilerim kanal d nin öğle haberlerini sunan şule ismindeki sarışın spikere benzetiyolar:))

X