Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Beni de Tuba Büyüküstün'e benzetenler oluyo bide kuzenim Özge Ulusoy'u andırıyosun demişti ne alaka anlamadım :44:

$tuba1yt.jpg $ozge-ulusoy-22.jpg

Beni coğunluk Deniz Çakıra benzetir. Gözlerimin büyüklüğünden dudaklarımın inceliğinden olsa gerek :KK52:

$72452_454565382021_600592021_5233814_2346903_n.jpg $309813_282212568455859_244809768862806_1208924_2094654700_n.jpg
Ondan önce de tanımadığım bir kız Acemi Cadıdaki Tuğçeye benzediğimi söylemişti. Suan Saçlarım Aslı Enver gibi ona benzetiyorlar bu aralar. Oysa hiç biri birbirlerine benzemiyor :KK9:

Eklentiler

• $iffet_dizisinin_ilk_fragmani_yayinlandi_h441.jpg
    $iffet_dizisinin_ilk_fragmani_yayinlandi_h441.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

tatlım ben senın lenssız halının goz yapını turkan soray'a benzettım.ama ne olur kızma bana kaynakların boyuna bıraz makas atmanı tavsıye ederım.kaynakların takma ıslemı yapıldıktan sonra makas atarlarkı uclara dogal olsun dıye .ve onundekı sarı ve kızıl golgelerı dırek sıyaha boyatırsan sana cok daha yakısır .

Son düzenleme:
tatlım ben senın lenssız halının goz yapını turkan soray'a benzettım.ama ne olur kızma bana kaynakların boyuna bıraz makas atmanı tavsıye ederım.kaynakların takma ıslemı yapıldıktan sonra makas atarlarkı uclara dogal olsun dıye .ve onundekı sarı ve kızıl golgelerı dırek sıyaha boyatırsan sana cok daha yakısır .

"kaynak" ??? tesekkür ediyorum canım ama kaynagı nerden cıkardıgını anlayabilmiş değilim ayrıca gözlerimde lenste yok iyi seçemiyorsunuz galiba yinede iyi akşamlar

Son düzenleme:
"kaynak" ??? tesekkür ediyorum canım ama kaynagı nerden cıkardıgını anlayabilmiş değilim ayrıca gözlerimde lenste yok iyi seçemiyorsunuz galiba yinede iyi akşamlar

yaptıgın yorumu neden degıstırdın anlamadım bu yorumdan apayrı bır yorumdu daha once yazdıgın .ayrıca ben kotu bırsey soylemedımkı sen neden sınırlendın .:44:son olarak lens kullanmakta kaynak kullanmakta suc degıl yapıp neden saklama geregı duyuyorsun onu hıc anlamadım .ikinci eklentıdekı fotoda lens oldugu barız bellı harelerı bıle gozumuze bata bata nasıl yok dıe ınkar edersın hıc anlamadım .:KK1:hem kendın baska topıkde kabul etmıssın gozlerınde lens oldugunu burada neden ınkar ettın onu hıc anlamadım .:KK1: senın gozunun lensıde kaynagıda benı ılgılendırmez ben sadece fıkrımı beyan ettım ve kıme benzedıgını soyledın .bu kadar fevrı cıkısının hıc anlamı yok .benım gozlerım ıyı secıyor cnm sen panık yapma sakın:KK34:
sana da ıyı aksamlar .

Son düzenleme:
yaptıgın yorumu neden degıstırdın anlamadım bu yorumdan apayrı bır yorumdu daha once yazdıgın .ayrıca ben kotu bırsey soylemedımkı sen neden sınırlendın .:44:son olarak lens kullanmakta kaynak kullanmakta suc degıl yapıp neden saklama geregı duyuyorsun onu hıc anlamadım .ikinci eklentıdekı fotoda lens oldugu barız bellı harelerı bıle gozumuze bata bata nasıl yok dıe ınkar edersın hıc anlamadım .:KK1:hem kendın baska topıkde kabul etmıssın gozlerınde lens oldugunu burada neden ınkar ettın onu hıc anlamadım .:KK1: senın gozunun lensıde kaynagıda benı ılgılendırmez ben sadece fıkrımı beyan ettım ve kıme benzedıgını soyledın .bu kadar fevrı cıkısının hıc anlamı yok .benım gozlerım ıyı secıyor cnm sen panık yapma sakın:KK34:
sana da ıyı aksamlar .
ben hiç bir topikte gözlerim lens diye birşey demedi bu ne ya başkasıyla karıştırıyorsun saygımı bozmamaya çalışıyorum daha fazla zorlamayın lütfen kesinlikle ve kesinlikle gözlerimde lens yok siz bi göz göz doktoruna gitseniz çok iyi olacak size de hic birsey ispatlamak zorunda değilim. ŞU YAŞIMA KADAR LENS KULLANMADIM KULLANMAMDA. kapat artık. ama dayanamayacagım yani bi fotogramı daha koyacagım görün bakalım lensmiymiş değilmiymiş cevapta yazmanıza gerek yok görün ve kapansın. en çokta zoruma giden söylemediğim haldebir topikta öyle dediğimi söylemiş olmanız.
$SAM_6217 (2.jpg buyrun.

Son düzenleme:
ben hiç bir topikte gözlerim lens diye birşey demedi bu ne ya başkasıyla karıştırıyorsun saygımı bozmamaya çalışıyorum daha fazla zorlamayın lütfen kesinlikle ve kesinlikle gözlerimde lens yok siz bi göz göz doktoruna gitseniz çok iyi olacak size de hic birsey ispatlamak zorunda değilim. ŞU YAŞIMA KADAR LENS KULLANMADIM KULLANMAMDA. kapat artık.

öncelıkle kendıne gelırmısın sen ? saygını bozucak yorummu yaptım ben sıze hakaret mı ettım de saygı bozmaktan bahsedıyorsunuz ,bu fevrı cıkısınızın anlamı ne ? kendınıze gelın lutfen ben daha oncede belırttıgım gıbı sadece fıkrımı beyan ettım .1.fotoda kaynak olmadıgını bende goruyorum 2.fotoda kaynak ve lens oldugu barız bellı .kırmızı bluzlu fotonuzda .tabıkıde bana ıspatlamak zorunda degılsınız kı .ben sıze neden ek sac taktırdınız veya lens taktınız mı dıye bır soru sordum da bırsey ıspat edıyorsunuz bana .hayret bısey ya sız kendınıze gelın once .lutfen yorum yapmayın bana .
ıyı aksamlar

öncelıkle kendıne gelırmısın sen ? saygını bozucak yorummu yaptım ben sıze hakaret mı ettım de saygı bozmaktan bahsedıyorsunuz ,bu fevrı cıkısınızın anlamı ne ? kendınıze gelın lutfen ben daha oncede belırttıgım gıbı sadece fıkrımı beyan ettım .1.fotoda kaynak olmadıgını bende goruyorum 2.fotoda kaynak ve lens oldugu barız bellı .kırmızı bluzlu fotonuzda .tabıkıde bana ıspatlamak zorunda degılsınız kı .ben sıze neden ek sac taktırdınız veya lens taktınız mı dıye bır soru sordum da bırsey ıspat edıyorsunuz bana .hayret bısey ya sız kendınıze gelın once .lutfen yorum yapmayın bana .
ıyı aksamlar
hala kaynak diyorsunuz ama farkındamısınız ?

hala kaynak diyorsunuz ama farkındamısınız ?

burcu kaynak takarsın ve ya takmassın banane benı ılgılendırırmı ılgılendırmez degıl mı .canın ıster takarsın bunda sakınacak bırsey yok bende 3 yıl once kullandım kaynak sacım uzayınca da kullanmak ıstemedım cıkarttım .yanı bunda saklanacak bırsey yokkı .ben sana neden kaynak taktın demedım ben sadece kaynaklarının ucuna makas attrırsan daha dogal olurlar dedım .1.eklentıdekı fotoda kaynak yok goguslerınde o zaman sacların kı duz olmasına ragmen .ama 2.eklentıdekı kırmızı bluzlu fotoda barız kaynak var burcu neden ınkar edıyorsun anlamıyorum .uclarına makas at deedıgım olay bu ıste.kendı sacların ustlerden kısa kısa duruyor ztn makas atılmıs olsa boyle durmazdı .ben ınat etmıyorum gordugumu soyluyorum .ayrıca ıyılıgın ıcın yorum yaptım .1.cı eklentıdekı sacın goguslerınde 2.eklentıdekı sac bayag bellde ustelık masalı .o zaman o ıkı foto arasında soyle rahat 4-5 yıl var uzadı o surecte dıyelım .dedıgım gıbı ben gordugumu soyluyorum kı kotulugun ıcın yorum yapmadım ben sana

X