Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Daha öncede paylaşmıştım buradada paylaşayım bali :)
Beni Hande SORAL'a benzetiyorlar .

$DSCF2077.jpg $DSCF2753 copy.jpg Eki Görüntüle 176183 $DSCF2275.jpg

bana herkes farklı bişi söylüyo.bilmiyorumm:KK53:

benim kadar birine benzetilen yoktur herhalde her gittiğim yerde mutlaka bir benzeten çıkar:KK19:öyle ünlü falanda değil normal vatandaşa:KK53:aa sizin şurda çalışan kardeşiniz varmı,aaa siz daha önce şu okulda görev yaptınızmı,yok efendim aynı size benzeyen bir akrabam var:KK47:offf ne gıcık ya memleketin yarısı bana benziyor herhalde:KK1:memleket dedim de yabancı bir kız tatile gelmişti bize ona görede türklere pek benzemiyomuşum isveçli bir tanıdığı varmışta aynı bana benziyomuş düşünün yani:KK47:bu ne ya:KK47:Allah yaratırken bir kısmıyla uğraşmayıp hep aynı tip yaratmış sanki:KK1:

benim kadar birine benzetilen yoktur herhalde her gittiğim yerde mutlaka bir benzeten çıkar:KK19:öyle ünlü falanda değil normal vatandaşa:KK53:aa sizin şurda çalışan kardeşiniz varmı,aaa siz daha önce şu okulda görev yaptınızmı,yok efendim aynı size benzeyen bir akrabam var:KK47:offf ne gıcık ya memleketin yarısı bana benziyor herhalde:KK1:memleket dedim de yabancı bir kız tatile gelmişti bize ona görede türklere pek benzemiyomuşum isveçli bir tanıdığı varmışta aynı bana benziyomuş düşünün yani:KK47:bu ne ya:KK47:Allah yaratırken bir kısmıyla uğraşmayıp hep aynı tip yaratmış sanki:KK1:

ay çok güldüm canım ya :KK1::KK1::KK1:
millette nasıl bir göz varsa apalakasız kişilerle benzerlik kuruyo ama problem sende değil onlarda :KK53:

bu konu beni artık sıkmaya başladı yanımdan geçen insanlar bile yanındakine dönüp aaa bu şey değilmi dio, normal vatandaşada ünlülerede çok benzetiliyorum allah nasıl bi sıfat verdiyse:KK1:

bengü,pelin karahan ve tuba büyüküstün.yani bu üç farklı kadına nasıl benzetildiğimi bilemedim:KK76:

X