Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

onun dudakları kalın benden:)
saç rengi ten rengii ve göz rengi benziyor..bende mavi gözlüyüm.:KK34:teşekkürler cnm

woaw üstelik mavi gözlüsün öylemi:KK9:bu güzelliğe birde mavi gözler eklenirse muhteşem olur:KK16:boşversene bırak ünlüler sana benzesinler:KK1:sen bir çoğundan çok daha güzelsin:KK42:

arkadaslarr bir tespit yaptim bu ünlülere benzeme olayi ile ilgili.sitemizde cok güzel kizlar var:KK8:
emin olunki bize o ünlüler kadar tonla makyaj yapilsa takma kirpikler vs vs onlardan daha güzel oluruz.
buda böyle biline :KK6: :KK9:
:nazar:

Gözlük varken nasıl benzetme yapılabilir ki, belirleyici olan, yüze ifade katan en önemli unsur gözlerdir sonuçta. :26:

bu bölümde birkaç arkadaş daha gözlüklü resim koymuş.hiç kimseye böyle bi yorum yapılmamış....önemli değill... istersen senin için birde gözlüksüz resim ekleyeyim:KK34:

teşekkür ederim cnm....üst üste yapılan röfleden sonra bu rengi aldı...kuaförümün başarısından kaynaklanıyor sanırım....ben şu renk demiyorumm...kendisine güveniyorum o da herseferinde çok güzel tutturuyor rengini..ama saçım çok yıprandı uzun bi süre yaptırmayı düşünmüyorumm..yardımcı olmayı çok isterdim cnm...

canım bence candice swanepoel a benziyorsun bu resimde gördüğüm kadarıyla

candice nin yüzü daha irice ve biraz daha topluca ama süper bir kadın ben çok beğeniyorum onu:KK16:tabi kızda 180 e yakın boy var haliyle biraz daha iri bir yüzü olmalı(yoksa komik olurdu:KK1:)ama mavi_eren arkadaş çok minyon ve zarif görünüyor tahminen 155_160 civarı boyda 45 civarı kilolarda gibi:44:KK43:yanılıyorsam düzelt mavi_erencim:44:)ha birde candicenin dudakları çok dolgun:KK42:

candice nin yüzü daha irice ve biraz daha topluca ama süper bir kadın ben çok beğeniyorum onu:KK16:tabi kızda 180 e yakın boy var haliyle biraz daha iri bir yüzü olmalı(yoksa komik olurdu:KK1:)ama mavi_eren arkadaş çok minyon ve zarif görünüyor tahminen 155_160 civarı boyda 45 civarı kilolarda gibi:44:KK43:yanılıyorsam düzelt mavi_erencim:44:)ha birde candicenin dudakları çok dolgun:KK42:

bilmem ki canım bence dudakları çok dolgun değil yüzüde iri gelmiyo bana :26:

Candice-Swanepoel-forumozel-27.jpg

evet bu fotoğrafta fazla dolgun çıkmamış ama nette diğer fotoğraflarına bir bak özellikle nude ruj sürünce çok dolgun duruyor dudakları canım.yüzü kendine göre iri demek istemedim tatlım kendi tipine göre çok çok iyi ama mavi_erenle karşılaştırınca iri demek istedim çünkü çok boy ve kilo farkı vardır diye düşünüyorum:44:

evet bu fotoğrafta fazla dolgun çıkmamış ama nette diğer fotoğraflarına bir bak özellikle nude ruj sürünce çok dolgun duruyor dudakları canım.yüzü kendine göre iri demek istemedim tatlım kendi tipine göre çok çok iyi ama mavi_erenle karşılaştırınca iri demek istedim çünkü çok boy ve kilo farkı vardır diye düşünüyorum:44:

anladım canım sen mavi_eren daha minyon bu kız daha yapılı diye söylüyorsun ben bu kızın bir çok resmine baktımda bu kızın dudaklarını makyajla kalınlaştırıyorlar yoksa gayet normal dudakları var makyajlıda makyajsızda çok tatlı ama :KK16:

X