Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

olabilir canım:44:ben tvde de kaç kez gördüm kalındı baya bi:44:acaba nasıl bir makyajla yapıyolar hem bu kadar doğal hemde bu kadar seksi dudakları oluyor:KK69:haklısın her haliyle bebek gibi yaa:KK16::KK16:

olabilir canım:44:ben tvde de kaç kez gördüm kalındı baya bi:44:acaba nasıl bir makyajla yapıyolar hem bu kadar doğal hemde bu kadar seksi dudakları oluyor:KK69:haklısın her haliyle bebek gibi yaa:KK16::KK16:

profosyonel makyaj yapıldığı için acaip doğal oluyor tabiki ama türkiyede makyaj konusunda bu kadar uzman biri yok bence...

candice nin yüzü daha irice ve biraz daha topluca ama süper bir kadın ben çok beğeniyorum onu:KK16:tabi kızda 180 e yakın boy var haliyle biraz daha iri bir yüzü olmalı(yoksa komik olurdu:KK1:)ama mavi_eren arkadaş çok minyon ve zarif görünüyor tahminen 155_160 civarı boyda 45 civarı kilolarda gibi:44:KK43:yanılıyorsam düzelt mavi_erencim:44:)ha birde candicenin dudakları çok dolgun:KK42:

heheeeee:KK9: hemen düzelteyim hayatımm...benim boyum 1.70 kilomda 52 cnm.....çok ta minyon sayılam yanii...2.5 yaşında da bi oğlum var..avatarda ki resimde görünüyor....:)))

heheeeee:KK9: hemen düzelteyim hayatımm...benim boyum 1.70 kilomda 52 cnm.....çok ta minyon sayılam yanii...2.5 yaşında da bi oğlum var..avatarda ki resimde görünüyor....:)))

hadi ya varmısın o kadar:KK53:ben de avatarına bakarak yorum yapmıştım çok daha küçük duruyosun orda:44:belki de zayıf olduğun için öyle minik göründün gözüme:KK1:senin oğlanla benim kız aynı yaştaymış o zaman Allah esirgesin onları:nazar::nazar:

hadi ya varmısın o kadar:KK53:ben de avatarına bakarak yorum yapmıştım çok daha küçük duruyosun orda:44:belki de zayıf olduğun için öyle minik göründün gözüme:KK1:senin oğlanla benim kız aynı yaştaymış o zaman Allah esirgesin onları:nazar::nazar:

avatardaki resimde küçük görünüyo olabilirim ama değilim...hepimizin yavrusunu allah bağışlasın cnmm...avatarında ki resimdeki senmisin..sende çok hoş bi kadınmışssın cnm:KK34:

$Photo_00007.jpg ben kime benziyorum kızlar ? :KK1:

bi dizi vardı GENCO diye bazı kör olan arkadaslarım benı orda ki PINAR diye bı kız varmıs ona benzetırlerdı...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
sanırım gözlerim çekik diye..

Son düzenleyen: Moderatör:
X