Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

olabilir canım:44:ben tvde de kaç kez gördüm kalındı baya bi:44:acaba nasıl bir makyajla yapıyolar hem bu kadar doğal hemde bu kadar seksi dudakları oluyorhaklısın her haliyle bebek gibi yaa

olabilir canım:44:ben tvde de kaç kez gördüm kalındı baya bi:44:acaba nasıl bir makyajla yapıyolar hem bu kadar doğal hemde bu kadar seksi dudakları oluyorhaklısın her haliyle bebek gibi yaa

profosyonel makyaj yapıldığı için acaip doğal oluyor tabiki ama türkiyede makyaj konusunda bu kadar uzman biri yok bence...

heheeeee hemen düzelteyim hayatımm...benim boyum 1.70 kilomda 52 cnm.....çok ta minyon sayılam yanii...2.5 yaşında da bi oğlum var..avatarda ki resimde görünüyor....:)))

heheeeee hemen düzelteyim hayatımm...benim boyum 1.70 kilomda 52 cnm.....çok ta minyon sayılam yanii...2.5 yaşında da bi oğlum var..avatarda ki resimde görünüyor....:)))

hadi ya varmısın o kadarben de avatarına bakarak yorum yapmıştım çok daha küçük duruyosun orda:44:belki de zayıf olduğun için öyle minik göründün gözümesenin oğlanla benim kız aynı yaştaymış o zaman Allah esirgesin onları

avatardaki resimde küçük görünüyo olabilirim ama değilim...hepimizin yavrusunu allah bağışlasın cnmm...avatarında ki resimdeki senmisin..sende çok hoş bi kadınmışssın cnm

bi dizi vardı GENCO diye bazı kör olan arkadaslarım benı orda ki PINAR diye bı kız varmıs ona benzetırlerdı...
sanırım gözlerim çekik diye..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarrr ben kime benziyorumm genelde melis birkana benzetiyorlar?? avatarımdaki fotoya bakabilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…