Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

karabiberim şu an 5 kişiye hakaret etmiş bulunmaktasın:dilcikar::smiley-cool:gayet normaliz biz esas bu saatte kalkıp erken yatanlar anormal-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Suss herşeyi ortaya çıkarıyon sen de:umursamaz: :roflol: Evt bize göre oldukça anormalkaydirigubbakcemile3

delikafaduldentaktik süperakannehirevlenince bendemi yapsamCADIARZUama ben çok sakarım ses çıkarmadan duramam vururum kendimi otururken bilebilmiyorumkismilesonrada benimki tepemde biter aha böyle:mymeka:

bu sefer gittim meg geberticek benieyvahedigeldismileçene çalıcana resim ekleseydin dieeyvahedigeldismile
kk güzelleri hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktanben daha uyumam ama bi kendime geliyimsize iyi uykularŞeniz

kızlar bu arada bu topiği zapt ettik ...geyiğe taşınacak sayemizde...

bu arada bişi farkettiniz mi bilmem ama hani derler ya ''türk ün ya kaçarken ya...... aklına gelirmiş benimki o hesap oldukaydirigubbakcemile3

hadi zıbarın arkadaşlar bende bir ara zıbaracam inşallah ..
tatlı rüyalar aklinialirimsmile

ama alıcaan olsun tanrıçacıım,
napalım artık kısmet dmi:)))
bi dahakine önnnnce sennn

Son düzenleme:
nayırrrrr nolamazzz yoklugumda ne resimler eklenmişşş mafoldumben

kanka la alıntı yapsaydın benüm için hayrına :icecream:

insan varken çıkma altın gibi parıldarsın:smiley-cool:

Hiii sen nerden biliyon benim sırrımı Edward dedi di mi dedim ona o kadar oynamam ben o filmde sırrım orataya çıkar dedim çok istedi kabul etmedim:dilcikar: çok gücenmiş demek ki söylemiş hemen sana:1closedeyes:kaydirigubbakcemile3

Çılgın arkadaşlarım benim yaaaaaaa delikafadulden
Ama kaçırmışım herkesi ve ekşını Tüüühhhh
:umursamaz:

wawwwwwwww herkeslerde burdaymış .....nasılda kaçırmışım ben burayı tüü banaaa:)

ayy bende kaçırmışım yaa
bi tüh de ben diyeyeyim:roflol: :roflol:

resim göremedik ama muhabbetlerinze çok güldüm kızlar
hele karabiberin "yatalım artık" "hadi iyi geceler" mesajına :roflol:

ayy bende kaçırmışım yaa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Kız yatmaya gidiodm normal insan gece yatar bi an kendimi normal sandım glb öyle didim, o kadar uykum vardı ki pandora demese haberim olmayacak hiç saate de bakmamışım 7.30 olmuş ben iyi geceler diyomkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Çılgın arkadaşlarım benim yaaaaaaa delikafadulden
Ama kaçırmışım herkesi ve ekşını Tüüühhhh
:umursamaz:
hoşgeldin nisoooodelikafaduldenmapıstan çıktın demekhihoyyyt
nisanımmmm hosgeldin balım asom senin için gene ekler
nisan eklerse eklerimaklinialirimsmile
benim için ? bilmiyorumkismile :)
CADIARZUımm..bi düşüniyim dermişim..:roflol:
wawwwwwwww herkeslerde burdaymış .....nasılda kaçırmışım ben burayı tüü banaaa:)
tüüü sana tüüüü:tomato:
ayy bende kaçırmışım yaa

aklıma geldikçe gülüyorum zaten ona:roflol:sabahın körü olmuş hadi iyigeceler die hahaha:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…