Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

senin kendine has bi auran var bence yani sempatiklik şirinlik hani gerçek hayatta seni görsem o şirinliğinle gülüşünle tavlarsın beni yani:)diyorum ya tam karabiberimsin benim şirinlikten sorumlu devlet bakaniyemkaydirigubbakcemile3

aklinialirimsmile sağol yavrum benim kaydirigubbakcemile3 tamam artık şirinlikten sorumlu devlet bakanı da oldum ya bende ki havayı gör şimdiden suratım ahanda böyle:1closedeyes::roflol:

megim k bakma beyin manyaklaması geçiriyorum şu an,hadi uykusuzlu geçtim pc başında bu kadar kaldığım için böle oldum,aralıksız yani saatlerdireyvahedigeldismile
bu iş başka zamana kalsın hadi kızlar koğuşlaraopuyorumnanaktan
karabiberim öpüyorum seni esmer şekerim gül suratlımŞenizmego senide öptüm canımŞeniz

bende öptm hepinisi:)
ama bi dahaki sefere önce seni görcem ona göree

aklinialirimsmile sağol yavrum benim kaydirigubbakcemile3 tamam artık şirinlikten sorumlu devlet bakanı da oldum ya bende ki havayı gör şimdiden suratım ahanda böyle:1closedeyes::roflol:

ay sus nolur hahahahah:roflol:allama deli bu kız ya:)))
bende iltifatları alırken böyleydim bakşutarafagitti

aklinialirimsmilehihoyyyt
kabus geri döndü ...kocaya çektim numaramı geldim sırnaşık şey

morallerim bosuldu saten,hade git yat
tişe gitmişmiş,uykusu gelmişmiş görmemişmiş hiiiiiihhhhhhhhhh:))))
iyi uykular,öpülmek siz

bu sefer koptum yemin ederim lan gecemi kaldı çatlak:roflol::roflol:hava aydınlandı be sabah haberleri biticek nerdeyse

ne gecesi kıs ,az birazdan güneş doğacak te doğudan batıya dogru...gün ışıdı .aç pencereyi ve gün ile tanış:mymeka::sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 normaldir cnm kendimden geçmiş durumdayım benim gece ile gündüzüm ters ztn hangi aklı başında insan bu saatte yatar akşama doğru kalkar kikaydirigubbakcemile3

allah napmasın seni:roflol::roflol:
şey numara derken cep tel numarası gibi bişeymibenneyaptımki:smiley-cool:

yok kıs onlar rakamsal numaralar alsanaalsanasmile
benim numara ayarlarım farklı tarz da...
ya bunun uynama vaktinde tüydüm ben yaaa,he ondan sonra yavaşca yattım uyuyo gibim yaptım sırnaşık şeyama uynanıkım tabii ,eşim beni güzellik uykumun 100 .bölümünde sanıyor garibim ama nerdeeee,hatun akşam dan kalma sabahadelikafaduldenkıyamam örtüp üstümü ,birde öptü yaaa:çok üzgünüm::1hug:
o kapıdan ben yataktan tabiii

karabiberim şu an 5 kişiye hakaret etmiş bulunmaktasın:dilcikar::smiley-cool:gayet normaliz biz esas bu saatte kalkıp erken yatanlar anormal-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…