Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Tanrıçam Latin kızları hee vaovv kaydirigubbakcemile3

Ay beni bi ara birine benzetiolardı sinr oluodum kadını beğenmediğimden değil güzel kadın ama benzemiorum yaa Allahtn şmdi benzetmiolar sırnaşık şey

Ben yatmıcamm bugn aşkımla belediyeye gidices Allah'ın iznyle yatarsam kalkamam daha banyo yapcam saçımı yapcam makyaj yapcam hazırlancam pöffff anca hazrlanırm ben zaten :roflol:

Saol Tanrıçammm o senin güzelliğin gülümmm Şeniz
yok yok benim güzelliğim ayrı..bak havaya soktunuz artık mütevazilik yapmıyorumkaydirigubbakcemile3ama buda senin güzelliğin be bacımhatlar tam makyajlık o gözlere ne makyaj yaparım heeboshayallersmile
Hadi o zaman yatalım hep beraber yeter gördüğümüz güzelliklerzemuszemus
yok ya!pışııkk...sen kaldın naberrrsengözlerimebaksanab

adı ne:ecrin_bebek:he valla latin kızları gibisin şeydo

iyi halt ettim 1den 5e kadar uyudumda, püffffffffff bana!
size iyi uykular güzellikler:)

extreme cim kısa saçı aslında seviyom ama o sıra fönsüzdü belki o yüzden kötü duruyodur sağol cnm güzel sözlerin için

tanrıçacım sana da teşekkür ederim cnm

yin sabahı ettik ezan okunuyo kızlar iyi uykular hepinize tüm algılarımı yitirmiş durumdayım uykudan :)

Evlendiğimde sen gel bana makyaj yap yavrummm senin elinden çıkma bi gelin olym sırnaşık şey

Yapma cnm yapma mütavzlk zaten gerek yk :lepi:

Adını boşver la hatırlamak istemiom :roflol:

Hani uykun vardı senin hemen anladıkötükedihüso:roflol:

Evlendiğimde sen gel bana makyaj yap yavrummm senin elinden çıkma bi gelin olym sırnaşık şey

Yapma cnm yapma mütavzlk zaten gerek yk :lepi:

Adını boşver la hatırlamak istemiom :roflol:
ne güzel olur hazır gelmişken 2 döktürürdük karşılıklı:teytey:çatlarım kız özelden yaz bariaklinialirimsmile

Saolasın bencede Allah bana kolaylık versn :roflol:

Kızlar kusen kocişiyle konuşmaya gitti o yzden aramzdan ayrıldı hbrnz olsn sırnaşık şey

ben bu gün bi kere konuşabildimmafoldumben
Hani uykun vardı senin hemen anladıkötükedihüso:roflol:
hahahahahahahah:roflol:su uyur tanrıça uyumaz:smiley-cool:
Herkeş sustu:ecrin_bebek:

savaşta yasalar susar-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3
bak başbaşa kaldık esmer şekerim hadi al gardını:jeyyar:

Kız doğdu sırnaşık şey

Deeerrrmiişiiiimmm ayy geyiğe bağladım ben iyice yaa delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 bu saatte herşeyi normal karşılıyom ben geyik meyikkaydirigubbakcemile3
Piskopat mıyız neyiz haa uyumuyoz foto ekliyoz geyik yapıozkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bu saatte herşeyi normal karşılıyom ben geyik meyikkaydirigubbakcemile3
Piskopat mıyız neyiz haa uyumuyoz foto ekliyoz geyik yapıozkaydirigubbakcemile3

Valla olabilirz :lepi:

Ben aşkımla belediyeye gidicem için anum baktım saat 5.30 dedim bu saatten snra yatarsen şeyda sen hiiçç kalkamazs bide banyo fln yapcan hazırlancan en iyisi uyuma yoksa aşkın senin ağzına eder kalkamazsa sırnaşık şey

Bütün hafta konuş bu hafta o belediyeye gidemezsek bidha beni götüremessn die snra sen adam izin aldığnda uyu olurmu öle :roflol:

Uyuma bence de ben de öyle yaparım baktım kalkamıcaksam uyumam uyuz uyuz hazırlanırım
Burda mısınız bak ekliyom:jeyyar:

harbi kendimize kastımız var hekaydirigubbakcemile3varya saat 8 ekadar burdayım bi yere giden olursa yakarımkötükedihüsobi ton iş görüşmem var güzellik uykumdan mahrum kaldım zaten:dilcikar:

Bu saatte kafayı yedk biz
Hadii yaa ekleyin resimmm =)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…