Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

extreme hadi canım ekle artık hadi
misafir sende bi git ya kop git ya
:mymeka:

kankamın kankasıı kusenm şeyda ferat koycek resmi o düsenledi haberiniz ola az sonraaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

ıçem tanrıçam:içelim: amma içtik bugün:roflol: sağol fıstığım senin yanında lafımız mı oluropuyorumnanaktan

içtik vallakaydirigubbakcemile3sabah ezanı okunucak 2rekat namaz kılıyımda öyle yatıyım artıkakannehir
esmer bombam tam tipimsin hahahah:))bayılırım senin gibi kızlaraaklinialirimsmilesapık gördüm azcık kendimi:sinifsinif:

tanrıca canım olabilir aslında aama yarın yani bugün dısarı cıkmıcam pijamalarımlayım benden pas

Son düzenleme:
yalnız dilbeşeker ne ya gülbeşeker gibi :roflol:

dilşeker dilşeker uykusuz kaldım iyice karıştırıyom herşeyi birbirine :)
çok güldüm:roflol:
heee..olmadı mı?ben benzettim yüz hatlarını..
Göz rengi falan değil tabii...
olabilir hatlar evet sanki galibabilmiyorumkismile
tanrıca canım olabilir aslında aama yarın yani bugün dısarı cıkmıcam pijamalarımlayım beden pas
önceki fotolarımızı ekleriz sileriz hihihihi:kedi:

kankamın kankası e kankamm misafir 2 olduuuu akannehir akannehir

iyi oldu sana ekle die dötümü yırttım sanazemuszemus

çok güldüm:roflol:

olabilir hatlar evet sanki galibabilmiyorumkismile

önceki fotolarımızı ekleriz sileriz hihihihi:kedi:

iyi oldu sana ekle die dötümü yırttım sanazemuszemus

kankaaaa kısdırmaa laa beniii eyvahedigeldismile korkutmaa eyvahedigeldismile

karabiberim artık sen benim esmer guzelimsinnnn gulusune kurban olayım arkadasım benim
hulyam cok cekci bir kas goz yapın var masallah cnm

:roflol: ayy namaz mı kılıyon sen maşallahhh hep dvm eder inş.
Ayy cnm sağol utandım bak kız valla kızardım :kedi: Sen kendine bakk kızım hem bakımlı hem güzel hem .... vs dvm eder valla sabahı bulurum:roflol:
Yter ki sen sapığım ol dermişimkaydirigubbakcemile3

yok ben eklemedim cnm kızlar da eklesin sıra gelince eklerim ben de :)

yalnız sölemeye utanıyom ama ben şu resmin üzerine yazı yazmayı beceremiyom :S

resmini açınca yukarda ayarlar varya orda aç olucak..ordan painti bul..kalemle falan çizittir işte:hulya:

yok ben eklemedim cnm kızlar da eklesin sıra gelince eklerim ben de :)

yalnız sölemeye utanıyom ama ben şu resmin üzerine yazı yazmayı beceremiyom :S

cnm programlar /donatılar/ paint giriyorsun sonrasında istedigim resimi acıyorsun... paint de A sembolu olacak metin diye geciyor oraya yaz istedigini sonra ctrl s yap bitti

seyda sende kuzeninde cok tatlısınız ve de benziyorsunuz
sac sekilleriniz gülümsemeniz
yerimseniben yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…