Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Turkan Sorayin gencligine,
Ebru Yasara
Gulben Ergene

ama en fazla turkan sultana benzetiyorlar.. ayy cok mutlu oluyorum o zaman sengözlerimebaksanab

Evet Sendacığımı benzettiğim ünlüyü ekleyim.100 mesaja sahip olmadı için benden rica etti...kaydirigubbakcemile3:hulya:
Ben benzetiyorum sevgili görümcemi,Ebru Koçaağa'ya .Acı Hayatta Filizdi.:1closedeyes:

Ben kime benziyorum kızlar makyaj yarışması için fikirlerinize ihtiyacım var ama lütfen alıntı yapmayın şimdiden tşkler

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda makyaj bölümünde 10. makyaj yarışması hint makyajı varya ondan sonra da bu şekilde ünlülere benzemek için makyaj yapıcaz
bi kaç kişi sibel can makyajı yapmamı söyledi aslında hamiyete de benzeten oldu bende fikirleri alıp ona göre yapmak istiyorum

Ne güzel bir yarışmamış o öyle ... Sibel Can'da olur ,Hamiyet daha genç diye ona daha yakın gördüm rengini ,gözünü ,kaşını ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…