Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Beyaz tenlilerin çok olduğu yerdede emerler ulaşılmaz ve güzeldir

bence beyaz tenlinin esmerin hepsinin ayrı bi güzelliği var o yüzden bunları kafaya takmak anlamsız kaydirigubbakcemile5

Evet konuşulur mesela bi kız gördük çok güzeldi nasıldı bembeyaz faln konuşmayı görüyomsnz beyaz olupda güzelmi olunuyo sanki bende anlamadım ya bence önce şekil önemli güzellikte ten rengiyle bütünleşmeli ama bana da beyaz ten yaKışıo oda var amma allah böyle yaratmış

Son düzenleme:
Ben valla urfa dışına çıkacm össye hazırlanorm zaten bi süre urfayı terketmem gerek

şeker kız güzel olana güzel denir çirkin olana çirkin denir kiminin teni begenilir kiminin bakışı kiminin gülüşü dediğin gibi ten rengi tek başına bi güzellik değildir

Canım resimlerine baktım da sen çok da esmer değilsin.Bence bunu takıntı haline getirme,başka şeylerle ilgilen.Herkez herkeze güzel demek ya da güzel görünmek zorunda değildir.

Artı hemen ekleyeyim bende bu saçma görüşe destek değilim yanlış anlamayın sadece takıntı oldu.banan görede yüz hatları fizik şekil bunlar önemli ten rengiyle bi bütün olmalı.bannada çok saçma geliyo.

Canım resimlerine baktım da sen çok da esmer değilsin.Bence bunu takıntı haline getirme,başka şeylerle ilgilen.Herkez herkeze güzel demek ya da güzel görünmek zorunda değildir.

ESMERİM AÇIK ESMER :dance:FONDOTEN BEYAZLIĞI VAR ORDA

AMAN NEYSE TERKEDCM URFAYI AZ KALDI BEKLEYİN BENİ BATIYA TARAF YOL A LIORM.UMARIM EŞİMDE URFALI OLMAZ :dance:

Myheritage den denedimm ama beni kimseye benzetemedii : )) Daha yakından olan başka fotomu denedimm, zenci bi erkek çıktıı : ))) hahha çok güldüm ben buna yaa : )) sarı saçlı beyaz tenliyim ama zenciyi bana benzetti Amaaaaaaaaaaannn ben niye benzicekmişim ünlülere.. onlar benzesin bana

Kızlarrr başına http ekleyip bakabilir misinizz : ))) Hangi ünlü bana benziyor :)

//img693.imageshack.us/img693/3973/brcbenn.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…