kızlar bende hamişim ama

S

serdi

Ziyaretçi
merhaba kızlar bayadır görüşemiyoruz ben 7+2 hamişim ama düşük tehlikesi var ara ara kanamalarım oluyor 20 gündür sürekli yatıyordum, bugün işe başladım daha öncede bir düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum Rabbim isteyen herkeze nasib etsin amin. benim için dua ederseniz sevinirim .... :nazar:

aa canım hamiş misin sen
çok tebrik ederim
niye girip hiç yazmadın
eğer kalp atışını duyduysanız inş sizinle kalır bebişiniz.
dikkat et kendini yorma

canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin..korkulardan tehlikelerden uzak tutsun..amiiinn..

canım korkma bısey olmaz allahın ıznıyle
bende ılk 3 ay yatım dusuk tehlıkem vardı cok sukur atlattım ınsallah sende atlatırsın

geçmiş olsun canım kendine dikkat et.hayırlı olsun .benimde düşük tehlikem vardı şimdi daha iyiyiz hala devam ediyor ama biz bu sıkıntıları atlatırız canım hiç merak etme.

merhaba kızlar bayadır görüşemiyoruz ben 7+2 hamişim ama düşük tehlikesi var ara ara kanamalarım oluyor 20 gündür sürekli yatıyordum, bugün işe başladım daha öncede bir düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum Rabbim isteyen herkeze nasib etsin amin. benim için dua ederseniz sevinirim .... :nazar:

öncelikle tebrik ederim canım benimde düşük tehlikem vardı ilk 4 ay yattım ve günde 3 defa progestan ile 1 defa folik asit kullandım 4ayıma kadar şimdi ise erken doğum riskim var ilaçlara yine devam tabi..
hiç korkma dua et yorma kendini ama dinlenmek çok önemli benim wc haricinde kalkmam yasaktı yorulduğunu hissettiğin an hemen sol yanına uzan Allah korusun sizi...

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilsucum inan hep aklımdaydınız ama evden doktora gitmek haricinde hiç çıkmadım evde bilgisayar yok .... sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyodum rabbim sizlerede nasib etsin amin. sağlıklı hamilelikler sağlıklı ömürlü evlatlar...

Allah seni de bebeğini de korusun canım.

sağolun kızlar,, bir hafta sonra kontrolüm var bakalım doktorum ne diyecek... en son gittiğimde kalbi dakikada 92 atıyordu başına böyle bişey gelen varmı sonradan düzeliyormu doktorum biraz yavaş atıyor dedi..

X