Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

Ben bayadır büyük tuvaletimi yapmıyorum kızlar. Kabızlığım yok ama gelmiyorda. Karnım bu yüzden şişik. Her sabah 2 kayısı yiyordum şimdi sahurdada yiyorum. Ama pek işe yaramıyor sanki. Önerdiğiniz birşey var mı ?

Ben bayadır büyük tuvaletimi yapmıyorum kızlar. Kabızlığım yok ama gelmiyorda. Karnım bu yüzden şişik. Her sabah 2 kayısı yiyordum şimdi sahurdada yiyorum. Ama pek işe yaramıyor sanki. Önerdiğiniz birşey var mı ?
Canim kuru kayisi, armut bana cok iyi geliyor. 2 kuru kayisi koy bi suya beklet iftardan sonra 10 gibi ic bence o da cok iyi gelir 😍

Dünden kalan yemeklerle iftar yaptım kızlar.🥰 Biraz aradan sonra spor yaparım. Yaptıklarımı size yazarım. Allah kabul etsin oruç tutanlara ❤️

İftar: 20.02-20.32
1 dilim tam buğday ekmeği
2 dilim hindi füme 1/2 dilim beyaz peynir
2 kepçe etli kemik suyu corbası
6 yk yoğurt
1 havuç 10 çiğ badem
1 tabak kereviz patates havuç yemeği

İftar: 20.02-20.32
1 dilim tam buğday ekmeği
2 dilim hindi füme 1/2 dilim beyaz peynir
2 kepçe etli kemik suyu corbası
6 yk yoğurt
1 havuç 10 çiğ badem
1 tabak kereviz patates havuç yemeği
Şey yap paket ürün tüketme. Hindi füme falan. Tavuk göğsü al paketle dondurucuya at. Onlardan çıkar kare kare kes. Yağsız tavada pişir. Daha iyi olur.

Yarın bunu denicem kizlarcim 🥰

Eklentiler

• 3AEC8BD7-27EA-4199-8D12-594337C2C01F.png
    3AEC8BD7-27EA-4199-8D12-594337C2C01F.png
    618,6 KB · Görüntüleme: 32
kızlar ben biraz kaçamak yaptım bugun akşama kadar cok iyiydi iftarda sapıttım :KK43:
umarım yarın cok tartıya yansımaz bu durum :KK43:
off cokta iyi gidiyordu

Moral bozmak yok. Müsait isen chleo ting diye bir kadın var. Onun egzersizlerinden yap. Atlabiliyorsan ip atla. Evin içinde yürü 🥰

X