kızlar ben hamileyim..............

canım inş hamişsindir sabret 2 gün daha ,dualarımız seninle başarıcaksın ALLAHIN izniyle...a.s.

canım inş hamişsindir sabret 2 gün daha ,dualarımız seninle başarıcaksın ALLAHIN izniyle...a.s.

sağol pink, ama idrar testinde silik çıkması bişey ifade etmezmi acaba ? yada kullanılan ilaçlardan dolayımı öyle çıkıyor sence ? Allahım o silikte olsa çift çizgiyi görmek için neler verdim inşallah doğrudur çünkü çok umutlandım

akyamm bugün kan testini yaptır nasıl olsa çıkar bekleme bence umutların boşa çıkmaz innnşaaaaalllllaaaaahhhhhhhhh:dance:

:CüvCüv:nbr hamıssengözlerimebaksanab nasıl gıdıyo ne zaman gıdeceksın bebıs yada bebıslerı gormeye :dance:kendıne ıyı bak emı

iyiym canım.evde pinekliyorum.bizimkiler beni bir yere çıkarmıyor.Az kaldı firar edicem valla.
bebiş ya da bebişlerimi görmek için 14 üne randevu verdiler.aslında bu hafta gitsem keseleri görebilirim ama.olsun ben kalp atışlarını bekliycem.darısı başına kısssss Şeniz

Son düzenleme:
akyam hesabıma göre senin bugün 11.günün ilk günü sayma.benim kanda 10. gün çıkmıştı.bugün geçti artık , yarın sabah bence hemen test yaptır kandan.çok umutlandırmak istemem ama bence hamişsin...

ayyyy duyması bile çok güzel çok tşk ederim ya acayip duygulandım " hamişsin " duyabilecekmiyim bunları acaba inşallah hepimize nasib eder Allah... Eşim çok prensipli bu konuda bana kalsa ben bugün bile yaptırırdım ama o istemiyor dr un dediği gün yapmak lazımmış öyle söylüyor. Eğer kandırabilirsem yarın yaptırayım testi, içim çok kıpır kıpır silikte olsa o testi görünce acayip oldum, inşallah Allahım benim bu sevincimi yarıda bırakmaz...çok sağollll

akyamm bugün kan testini yaptır nasıl olsa çıkar bekleme bence umutların boşa çıkmaz innnşaaaaalllllaaaaahhhhhhhhh:dance:

off çok heyecanlı ya bu kadar gün geçti şimdi son zamanlar geçmiyor, ya erken yaptım diye çıkmazsa ay ne bileyim ya çok kararsızım, eşimde çarşamba yaptıralım diyor onu ikna edebilirsem yarın belki yaptırırım, çok tşkler

canım ben 10. gün gidip testi yaptırmaya kendim karar vermedim hastane öyle dedi.demek ki 10. gün de çıkabiliyor.....idrar testin neg. çıksa test gününü bekle derdim ama poz. çıktığına göre var bi durumlarrrr :mymeka: beklemeyin git yaptır testini yarın zaten 12. günün....:dance:

Selam canım nasıl gıdıyor hamıslık. Ozel olmazssa bırsey soracagım daha oncekı denemelerını hangı merkezde hangı hekım yaptı bırde Baskentte Tayfun beymı takıp ettı.

ok yarın yaptırıyorum testi karar vernemi sağladın tşk ediyorum, inşallah güzel sonuçları paylaşırım...

evet canım silik olması yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir yani yeni tutunmasından,bence silikte olsa hamilelik işareti hadi hayırlısı yarın müjdeli haberlerini alırız İNŞALLAH canım..gamyoncuiremsu

evet canım silik olması yeni olmasından kaynaklanıyor olabilir yani yeni tutunmasından,bence silikte olsa hamilelik işareti hadi hayırlısı yarın müjdeli haberlerini alırız İNŞALLAH canım..gamyoncuiremsu

İnşalllahhhhhhhhhh......... yarın öğelene kadar sonucu almış olurum, sizinle paylaşırım sevincimi yada üzüntümü .....

İnşalllahhhhhhhhhh......... yarın öğelene kadar sonucu almış olurum, sizinle paylaşırım sevincimi yada üzüntümü .....

akyam öncelikle tebrik ederim üzüntü felan değil yarın sevincini paylaşacaksın burada çünki eminim hamilesin ne olursa olsun ben tam üç kez o testi yaptım üçünde seninki gibi silik çıktı ama üçündede hamileydim daha sora binlerce kez test yapmama rağmen her ay bi ümitle o çift çizgiyi göremedim bidahada görebilicekmiyim bilmiyorum umudum yok ama gerçekten tebrikler canım inş meleğin sana sıkı sıkı tutunur bırakmazda kavuşursunuz rabbim bizede nasip etsin isteyen herkese tabi hoşçakal dua et bizlere önce böle şiş:CüvCüv::CüvCüv: sorada böle koştur dur meleğinin ardından:lepi::sm_cool::Saruboceq:

greys çok sağol yazdıkların için moral verdin bana, umarım dileklerin hepimiz için gerçekleşir ve tek amacımız olan bebeklerimize hepimiz biran önce kavuşuruz. Bu arada seni üzmek istemem ama sendeki sorun ne üç kez hamile kaldım demişsin ama ? eğer üzecekse cevaplamayabilirsin, dualarım tüm evlat isteyen herkeze...

Selam canım nasıl gıdıyor hamıslık. Ozel olmazssa bırsey soracagım daha oncekı denemelerını hangı merkezde hangı hekım yaptı bırde Baskentte Tayfun beymı takıp ettı.

ilki ist alman hastanesi,ikinci özel adana tüp bebek merkezi aynı yerde bir de dondurulmuş transferi oldu.veee seyhan başkent.tayfun beyin hastasıydım ama bülent bey ve esra hanım da folikül takiplerimi yaptı.servet bey de transferimi yaptı.hepsi de çooook iyiler ekip çalışması yani.ama tabiii tayfun bey tedavi şeklimi ve yapılması gerekenleri belirledi.Allah hepsinden razı olsun...:asigim:

canım tabiki moralin yükselsin silik milik hepimiz o çift çizgiyi görmek için büyük bir sabırla bekliyoruz.benim rahimde perde varmış ve bebklerim büyüyüp yerleşmeye başlayınca perde dolayısıyla yerleşemiyorlardı perdeden soraki açık bölüm çok azdı bu yüzden 3 aylıkken kaybediyodum bebeklerimi sora ameliyat oldum daha önce korunmadığım ay hamile kalabiliyoken şimdi ameliyatın üzerinden iki yıl geçmesine rağmen kalamıyorum aşılama denedik geçen ay tek yumurtayla olmadı bu ay ikinci denemem ümidim yok ama bakalım nasip yani demem oki benimkide silik çıktı dediğim için kalbine kurt düşmesin benimkidemi düşücek diye benim sorunum farklıydı canım öpüyorum takip edicem gebeliğini hoşçakal:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…