kızlar ben hamileyim..............

kızlar bu arada ben evlilik yıldönümümüzden bir gün önce öğrendim gebeliğimi, paylaşmak istedim....

ha bir de içimde kalmıştı şu lanet idrar testlerinden aldım belki de dedim hayatım boyunca bir daha çift çizgi göremem diye test yaptım veee sonunda çift çizgiyi gördüm...çok saçma ama ne yapayım. :dance:

ben de kan testi pozitif çıktıktan sonra yaptım idrar testini üstünede tarihini yazdım saklıyacağım. onca tek çizgiden sonra çift çizgi mucize gibiydi. gerçi ilk gün biraz silikti ikincisi ama olsun 2 taneydi ya :roflol::roflol:

bende tüp bebeiş yaptırıyorum eger pozıtıf cıkarsa bende o ıdrar testınden yapıcam hıc cıft cizgi görmedım

Butterflys gözün aydin canim allah kucağimiza almayida nasip etsin inşallahhhh.rabbim bu duyguyu tatmayanlarada tattirsin rabbim....
Bu arada adananin neresinden ben adanaliyim görev nedeniyle şirnaktayiz.....kendine ve bebişe iyi bak olurmu bu arada bende 8 haftalik haileyim öptüm canim

canım ben adanalı değilim eşim adanalı kadirliden.senin bebişin de hayırlı olsun...

seni cok iyi anliyorum cunku aynisini bende yapmistim....:roflol:

çok sevindim canım inan senin kadar mutlu oldum o duyguyu inş.bu ay bende yaşarım bigün bende kocaman hafrlerle HAMİLEYİM diye yazacakmıyım inş.amin

canım bu sacma seyı bende yapmıstım bu pısıkolojık sanırım bızımkıde cıft cızgı sendromu

hayırlı uğurlu olsun tatlım inşallah hamileliğin rahat geçer bebeğini yada bebişlerini sağlıklı kucağına alırsın.tebrik ederimm:1hug::1hug::1hug::1hug:

arkadaşlar merhba,
bugün mikro transferimin 12.günü, test günüm çarşamba fakat ben dün akşam evde dayanamadım test yaptım çok silik bi şekilde çift çizgi oldu, acaba buna güvenmelimiyim idrar testinde silik çıkması tuttuğu anlamına mı gelir acaba, böyle bişey yaşayıpta olumlu sonuç alan oldumu , çok heyecanlıyım aslında test günümü bugün zannediyodum ama kağıdıma baktığımda çarşamba olduğunu gördüm biraz moralim bozuldu ama kaldı 2 gün sabredicem artık, transferim 24 temmuzda yapıldı, acaba test doğrumudur kızlar, testte silik çizgi çıkığta kan testinde olumsuz sonuç alan varmı aranızda ? ne olur yardım edin ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…