kızlar ben hamileyim..............

yalnız bir daha kaybetme korkusu var diye yazma lütfen,bebeğin doğru zamanı bekliyordu ve sana geldi buna odaklan sadece.

O seninle artık annesi :) sımsıkı tutunmuş sana.

:teytey: Az önce hastaneden geldim canlarım bhcg 223 çıktı.cuma tekrar sonuç bakıcaz.
Allahım sana binlerce şükürler olsun.ben hamileyim diyebileceğim umuduyla bugünlere kadar geldim.Rabbim sonunda bana da nasip etti.İnşallah kucağıma da aldığım günlere gelirim.Allahım isteyen herkese nasip etsin..
kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................

tebrikler canım inşallah hamileliğin sorunsuz geçer ve bebeğini sağlıklı şekilde kucağına alırsın.dikkat et kendineyerimseniben

:teytey: Az önce hastaneden geldim canlarım bhcg 223 çıktı.cuma tekrar sonuç bakıcaz.
Allahım sana binlerce şükürler olsun.ben hamileyim diyebileceğim umuduyla bugünlere kadar geldim.Rabbim sonunda bana da nasip etti.İnşallah kucağıma da aldığım günlere gelirim.Allahım isteyen herkese nasip etsin..
kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................

canım seni çooooooook tebrik ediyorum,çok sevindim,Allah inşallah sağlıkla,hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder,Allah analı babalı büyütsün canım,bebeklerin sıkı sıkı sarılsın bırakmasınlar seni inşallah:nazar::teytey::teytey::teytey::nazar:

2. kan testi sonucumu aldım kızlar 413 çıktı.ikiye katlamışız yani.14 ağustosa randevu verdiler bebeğimi ya da bebeklerimi görücem inşallah.tüm kalbimle dua ediyorum kızlar Allahım inşallah sizlere de bu duyguyu yaşatır...

kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................[/QUOTE

:teytey::teytey:Allaaaahh kaç gündür girmemiştim siteye canım yaaa, yeni gördüm daha çokkkkkk sevindim çok, :sm_cool: gözün aydın butterflys'ımm, Allah tamamına erdirsin inşallah, ayyyy süper bi haber bu yaaa, maşallah değerinde çok güzel sağlıkla devam edersin inşallah, darısı diğer bekleyenlerin başına en kısa zamanda :nazar:

:teytey::teytey:Allaaaahh kaç gündür girmemiştim siteye canım yaaa, yeni gördüm daha çokkkkkk sevindim çok, :sm_cool: gözün aydın butterflys'ımm, Allah tamamına erdirsin inşallah, ayyyy süper bi haber bu yaaa, maşallah değerinde çok güzel sağlıkla devam edersin inşallah, darısı diğer bekleyenlerin başına en kısa zamanda :nazar:

sağol kuzicim valla ben hala inanamıyorum.ultrasonda görmeden de inanamıycam herhalde...

sağol kuzicim valla ben hala inanamıyorum.ultrasonda görmeden de inanamıycam herhalde...

Çokkkk iyi anlıyorum canım :)) bende ilk ultrasona kadar inanamıştım fazla ümit bağlamamaya çalıştım hep ama ilk ultrasonla da herşey bitmiyo, her doktor kontrolüne kadar acaba hala duruyomu, yaşıyomu diye devam ediyo bu olay, benimki 3,5 aylık oldu hala aynıyım valla Allah sağlık sıhhat versin bebişlerimize:1hug:

X