kızlar ben hamileyim..............

canım allah ona sağlıklı ömür versin inşallah...allah onu sana bağışlasın inşallah canım....

Canım uzun süredir girmiyordum kk'ya. Yine seni merak ettiğim için girdim.
Belki böylesi daha hayırlıdır, zaten yanlış hatırlamıyorsam, sen 1 tane olmasını istiyordun eskiden.
Allah onu sana bağışlasın. Sağlıkla kucağına aldığın günleri göresin inşallah.

Çoook sevindim. Tebrik ediyorum.Bbeişlerimizi kucağımıza yakın zamanlarda alacağız inşallahh..

kızlar hepinize çok teşekkür ederim.evet belki de böylesi daha hayırlıdır.
rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah....

tebrikler canımm allah sağ salim kucağına almalyıda nsip etsinn

darısı başımıza inşallah

canım sağlıklı olsun tek olsun uzun zamandır siteye giremedeim önce tatildeydim sonrada amcamı kaybettim yasımız vardı bu ay dondurulmuşlarla deneyecektik tayfun beyle de görüşüp kararlaştırdık ama bu acı olayla erteledik şimdilik kendimi iyi hissettiğim bir zamana bıraktık

tbrıkler her nekadar bende hıkayenı bılmesemde ıns bebegını yada bebklerını kucagına saglıklı bı sekılde alırsın bende 3 denemeyı yaptıracagım kac tane embrıyo konuldu kac yıllık evlısın bıraz bılgı verısen sevınırım

başın sağolsun helincim .tabii ne zaman iyi hissedersen o zaman dene.Allah gönlüne göre verir inşallah canım en kısa zamanda sen de hamiş olursun....a.s.

çok teşekkürler darısı sizlere inşallah.
hikayem bayağı bir uzun ama özetleyeyim.eşimde azospermi var,ben de hiç bir problem yoktu.lk denemem dış gebelikti.ameliyetle alındı ,bu sırada sağ tüpümü de kaybettim.2. neg ,3. dondurulmuşlarla neg. 4. denememde ikinci kalite oldukları için dr um 4 embriyo yerleştirdi.iki kese oluştu fakat bir tanesi gelişmeye devam etti.diğer kese hala boş.biz 4 yıllık evliyiz..

arkadaşlar merhaba ben de bugün hcg soucumu aldım 155 drum çok iyi olduğunu bayram sonrası kalp atışlarını duyabileceğimizi söyledi.1 aylık yorucu madden maliyetli bir dönem geçirdik ama allah şükürler olsun ki değdi. allah isteyen herkese versin darısı başınıza.......

Nasılsınız canım sen ve bebişin?

iyiyiz canım herhalde.cuma günü gidicez baklım.ben iyi olduğunu hissediyorum ama.midem yine kötü olmaya başladı çünkü.kanamam da bitti çok şükür.
siz nasılsınız bakalım minik kızınla?bakıyorum da doğuma çok da fazla kalmamış gibi.36 dan sonra bekliyorsunuz galiba. :ecrin_bebek:

Sağol canım iyiyz bizde.

Sana da geçmiş olsun,bebek büyüdükçe mide sorunları değişerek devam eder.
Sonra bulantı geçer,yanma ve reflü başlar.Bu böylece doğuma kadar devam edecek artık :))
Hamileliğin her evresinde başka birşey çıkıyor.
Bana en kötüsü ne dersen tabiki kanama yaşadığım zamanların psikolojik etkisi.
Birde geçen sanki sağ göğsümün altına bi bıçak saplandı.O da çokk fena bişeydi.Geçmedi bitürlü.Bu ikisi hepsinden kötü derim ben.Allah daha kötülerini yaşatmasın inşallah.
Bebeğimizi kucağımıza alınca hepsi geçecek :)) Bugün komşumun kızını sevdim 2 aylık maşallah,öyle tatlı ki.İnsan hemen bizimkide çıksada sevsek diyor :))
36 dan sonra gelme ihtimalleri artıyor baya baya.Sezryan olursa 38-39 da gelebilir.
Normal de artık bebeğin keyfine bağlı :) Bizim kız zaten şuanda 2 hafta önden gittiği için çok da erken gelemz diye düşünmeye başladım açıkcası.Yani 39 u görürüz en azından diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…