kızlar ben hamileyim..............

hakkında hayırlısı olsun canım.ne zaman bebişin için hayırlı olacaksa o zaman gelsin inşallah.dr bu hafta da bana rapor verdi ,dinleniyorum.cumaya ense kalınlığı ölçülecek ve ikili test yapılacak.dua et canım, inşallah sonuçlar iyi çıkar

ayy canim cok sevindim simdi icime umut doldu birden benimde 11 -12 falandi demekki tutabilir...kac embryo transfer edilmisti sana kaliteleri nasildi???ve kacinci gun embryolariydi???Şeniz

4 embriyo transfer edildi.3. gün transferiydi.yumurtalar ve spermler birinci kalite olmasına rağmen embriyolar ikinci kalitedelerdi.

allah sabır gösterenleri elbet birgün ödüllendirir...ne güzelki rabbim bu mutluluğu sana tattırdı seni çok tebrik ediyorum yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına almanı allahtan diliyorum..umarım benide fazla bekletmeden bir gün bende hamileyimmmmmm msj atabilirim.....

teşekkür ederim canım.Allah biliyor ya o kadar zor günler yaşadımki.....bu uğurda canımdan bile oluyordum hem de iki kere.
hergün rabbime şükrediyorum ve evlat hasreti çeken herkes için dua ediyorum.inşallah sen de en kısa zamanda müjdeli haberini paylaşırsın bizlerle...a.s.

ah canım benim hikayeni bastan bugüne kadar okudum. bende 41 yasımdayım 17 yıl bekledim bebek. şimdi 7.5 aylık bir oğlum var. tüp bebek yoluyla. bende bu zorlukları yaşadım ama doktorum hep rahatlatdı beni. ilk sonucu almak için o 10 gün zor geçti sabırsızlandım ama hiç umudumu kaybetmedim içimden bir ses oldu dedi hep. sende kucağına aldığında tüm bu çektiklerini gülerek hatırlıyacaksın hihoyyyt:CüvCüv::lepi::teytey:a.s

birtanecik ben de 40 yaş ve 3. deneme 12 yıllık evlilik. kaçınıcı denemendi. senin durumun beni de umutlandırıyor. hangi merkezde denedin.

cnm benim birkaç yazını okumuştum inanki adına çooooookkkkkkkk sevindiiimmmmmmmmmmm tebrikler rabbim kucağına alamayı nasip eder inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…