kızlar bebeğimi kaybedıyorum

aynen valla çok güzel bi sonuç çıkacak yarın mutlaka götür eşini....

merhaba, ben aranıza yeni katıldım. forumlara göz atıyordum da, o kadar çok cinsel perhiz önermiyor drlar, boşuna gitmeyin isterseniz, sağlıklı bilgi vermez yaptırdığınız test

merhaba, ben aranıza yeni katıldım. forumlara göz atıyordum da, o kadar çok cinsel perhiz önermiyor drlar, boşuna gitmeyin isterseniz, sağlıklı bilgi vermez yaptırdığınız test

nasıl yane...tam anlamadım...hiç gitmıyelim mı? yoksa çok bekledik mı?

canım ya geçmiş olsun.benim de bebeğimin kalbi durduğu için 5,5 ay önce kürtaj oldum.hala atamadım.asla da atamam.hala deniyoruz bakalım.her gün ağlıyorum ben de.rabbim kimseye yaşatmasın.senin için de çok üzüldüm.allah kalbine göre versin cnım.allah sana ve eşine sağlık versin.

ilaç verdimi doktor düşük için.bana vermişti ama düşük olmadı zaten benim.kalbi atmadı tekrar.on gün bekledik ama atmadı.rabbim isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.

ilaç falan vermedi..kan değerlerim şoyledır 08.03.2009 -123.15......10.03.2009 - 85.59 bugun gittim ultrasyona baktı bişey yok ne bebek ne kese hiç bişey sadece kanamam vardı...2 gün sonra tekrar kan testi yap gel dedi

canım çok çok geçmiş olsun umarım birdaha böyle bişey yaşamazsın.Kimse yaşamasın inşallah, önce insan ne kadar seviniyor, sonrada büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor ALLAH hepimizin yardımcısı olsun,herşey hamile kalmakla bitmiyor demekki devamıda önemli.

senağlama:teselli:ebrucum hala şoktayım yaaaa nazarmı deydi gülüm sana anlamadım yaaaa çok üzüldüm arkadaşım

ebruli canım benim geçmiş olsun,şuan ne desek faydası olurmu bilmem..

ama inanki seni çok iyi anlıyorum,daha önce bende yaşadım bir düşük olayı..bende adetim 5 gün gecikmişti hamile olduğumu öğrendik nasıl bir sevinçti anlatamam,o gece mutlu mesut uyumaya çalışırken,inanılmaz bir sancı ve kanamam oldu,eşimde nerdeyse o acıyı çekti benimle..oturduk ağladık..sabah doktora gittik,beta değerim düşmüştü ve ultrasondada rahimi tertemiz gördük,doktorum kanamada bebeğin düşmüş dedi...kürtaja gerek görmedi..ondan sonra kaç gece uyuyamadım,uykumun arasında ağlarmışım eşim uyandırırdı,inanılmaz acılar yaşayım..allahım kimseye yaşatmasın...ve kendimi şöyle telkin ettim hep..bu bebek sağlıklı olsaydı düşmezdi..sağlıksız doğsaydı da kahrolurduk..her işte bir hayır vardır dedim hep kendime..

düşükten 5 ay sonra hamile kaldım ve şuan çok şükür herşey yolunda gidiyor...

bunları sana anlatıyorum ki; bak neler neler yaşanıyor..bu yüzden üzme kendini rahat ol..kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış,dua etki hamile kalabiliyorsun..yıllarca uğraşıp hamile kalamayan nsanlar var...

ben inanıyorumki; bir süre sonra tekrarr hamile olduğunu öğreneceksin ve sağlıklı bir şekilde bebek sahibi olacaksın...

allahım tüm isteyenlere nasip etsin..

evet cnm çok doğru dıyorsun...ama ben 2 sene once da bir düşük yaptım 6 haftalıyken buda ikinci...çok zor dayanamak çok zor...inşallah 3unci de bir sorun çikmaz artık ne bilim...herşey için tşkler...:çok üzgünüm:

canım tahlil felan yapılmadımı yani nedeni belli mi neden düşük olmuş..acını tazelemek istemem ama önemli olduğu için soruyorum

canım tahlil felan yapılmadımı yani nedeni belli mi neden düşük olmuş..acını tazelemek istemem ama önemli olduğu için soruyorum

hiç bişey yapılmadı...bu dr.güvenim kalmadı artık..ama nasıl bir tahlil yapacak sen bilıyon mu? ona göre onlara soyleyım yapsınlar...yoksa bende ölup gidecam...bende sadece eşinin spermiogramı getır bakalım,onunki nasıl belki ondan bişey var ve gebeliği engelıyor..ne bilim

canım benim düşük olayından sonra doktorum bir sürü yahliller yaptırdı düşüğün nedenini bulmak için.. ..sonunda kan pıhıtlaşması yüzünden düşük yapmışım..yani hamile kalıyodum,ama bebeğe kan rahat gitmediği için ölüyor ve düşük oluyormuşş..

doktorum bana şöyle demişti: maalesef sağlık sektörümüzde düşük olayı en az 3 kez yaşanırsa anormal karşılayıp tahlil yapıyorlar dedi.. bende kan tahlili yapılacak hastaneye gittiğimde (Adana Çukurova Tıp Fakültesi) orda tahlili yapmıyorlardı bende 3 kez düşük yaptım dedim yalan söyleyim napim mecburdum.. öyle yaptılar tahlilleri...

test olarak tam adını bilmiyorum canım ama genetik test felan diyorlar...doktorun bilmeli bence,konuş istersen..

vallahi bana doktorum aids testine varana kadar yani bir sürü tahliller yaptırdı..sonuçta sorun anlaşıldı.. yaptırmasaydım bu kezde düşük yapabilirdim..

canım bence doktorunla görüş nedenini araştırsın.. ne kadar tahlil varsa yaptır..

dr.değiştirecam bu dr.güvenim kalmadı,belki benimde bu soru olabilir bende kansızlık var..olabilir mı acaba bilmıyorum...ama yarın dr.gel dedi ona doylıyecam eğer yapmıyorsa güzel suratına tükürecam başka dr.gidecam..ama şimdi yapsam olur değil mı..hala kanamam var

rahat ol canım benim .. tabi yaa söyle neyse sorun varsa bir sorun nedeni bulunur ona göre önlem alınır en azından .. ne kadar tahlil test varsa yapsın yaptırsın tabii.. inşallah en kısa zamanda herşey normalde döner bir bebiş daha gelir ..hiç üzülme canım...

şimdi int.bir dr.buldum istanbul/bakırkoy tlf.herşey anlatım güzel bir şekilde dinledi...bana sordu kaç tane düşük yaptım 2 tane dedim kaç aylıyken bende biri 6 haftalık biri 3 haftalık...sonra hiç doğum yaptın mı dedi yok dedim...kendisi dedi yanıma gel sana 2 tane test yaptıracam düşük nedeni örenecaz vay be dedim dr.bak hiç bişey demeden o dedi bana gel bakalım ama muahane 120 tl...olsun feda olsun yeterki bebiş salam olsun...oh be rahatladım biraz

ne güzel bak. Adam nedenizi araştıracak ne varsa çıkar ortaya ..oh ne güzel vallahi ben bile sevindim..ne akıllı iyi doktormuşş. Canım kıyıyoruz paraya bizde napalım bebişler için herşeye katlanıcaz...inşallah güzel hayırlı haberler alırsın canım..rahat ol sen sen sağlıklı olacaklsın ki bebekte sağlıklı olsun ..sen üzme kendini en önemlisi bu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…