kızlar bebeğimi kaybedıyorum

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
evet kızlar,bebek gidıyor galiba senağlama..pazar günü HCG 123 çiktı Dün 85 çiktı...kanamam da yok,sangi da yok ama nıye boye oldu anlamadım

evet kızlar,bebek gidıyor galiba senağlama..pazar günü HCG 123 çiktı Dün 85 çiktı...kanamam da yok,sangi da yok ama nıye boye oldu anlamadım

canım yaa canını sıkma yoktur bişey doktora gittinmi hiç gitmediysen bi git üzülme ne olur bende hamileliğimi dün öğrendim insan sürekli panik oluyo herşeyden sen bi doktora git inşallah hayırlı haberler alırsın

bencede canım mutlaka bi doktora gitmelisin ama muhtemelen normal bi gebelik deil yada işallah test sonucu yanlıştır,canım hakkında hayırlısı olsun

bilmıyorum yaw...ağlamaktan başım ağrıyor...biraz kanamam geldi şimdi ama fazla yok..leke gibi..ben ölecam yaw bu bebeği da kaybedersam

canım benim ya öyleşeyler söyleme bende çok benzer bişey yaşadım çok yakın bi tarihte seni çok iyi anlıyorum güzelim hep hayırlısını iste öyle hemende pes etme

kızlar hastaneye gidıyorum...sonra görüşürüz..bana dua edin ne olur

kızlar hastaneye gidıyorum...sonra görüşürüz..bana dua edin ne olur
canım inşallah korktuğun gibi değildir,seni çok iyi anlıyorum şu an bende çok benzer şeyler yaşıyorum,umarım senin iyi haberlerini alırız.Senin için dua edecem.

kızlar istanbul/avrupa yakasında fatih bölgesinde tanıdık dr.var mı aranızda..acil lazım..2nci bebeğimi kaybetim artık bıktım usandım...sağlam bir dr.arıyorum

geldim...malesef düşük oluyorsenağlama
canım ya...benneyaptımki inan çok üzüldüm çünkü aynı şeyi bende yaşadım kan testinde çıktı herkes sevindi tam veş haftalık oldu sabah bi uyandım koşarak lavaboya gittim serçe parmağı kadar paçalar düştü doktora gittim düşük dedi... hayırlısı canım benim hiç üzülme.. meleklerimiz bize gelecek zamanı biliorlar şimdi zamanı değilmiş demekki böle düşünelim birazda olsa rahatlarız...:a015:

geçmiş olsun cnm benim...ne yapalım 2 gündür ağlamaktan gözlerim şişti artık...demeki zamanı değilmiş senağlama :çok üzgünüm:

bende çok ağladım geçmiş olsun tatlım.. valla benim kanamam dün bitti bugün çalışmalara devam... umudunu yitirme.. bu arada folic plus kullanıosundur inşallah...:uhm:

evet kulanıyorum cnm...bugun dr.gittim eşimin spermiogram yapmasını istedi..ama ben okudum kadarıyla 3-4 gün ilişkıye girilmemeli,ama ben bu gebelikte belki 10 gün ilişkie girmedik..yarın yapsa olurmu acaba...yoksa çok bekledik

eğer 10 gündür ilişki olmadıysa yaptırsın tabiki yarın.. beklemenin anlamı yok ama yok bu geçen 3-4 gün içerisinde beraber olduysanız yaptırmasın...

eğer 10 gündür ilişki olmadıysa yaptırsın tabiki yarın.. beklemenin anlamı yok ama yok bu geçen 3-4 gün içerisinde beraber olduysanız yaptırmasın...

yok olmadı 10 günü geçti 12-13 gün oldu galiba...yarın sabah onu zorla götürecam :mymeka: klava:

ya kız ben düşünüyom da 13 gün fazla değilmı....turp gibi çikacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…