Doğuma Hazırlık Kizlar akliniza gelen guzel erkek isimleri varsa yardimci olun lutfen!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Kizlar 24 haftalik hamileyim ve oglusuma isim ariyorum bana akliniza gelen guzel erkek isimlerini yazarsaniz cok yardimci olmus olursunuz isim bulamadik henuz son anada birakmak istemiyorum....

bende hep bi oğlum olursa adını MERT koymak istiyorum.bi arkadaşımın oğlunada EYMEN ismini koymuştuk.

mehaycım bende alaz araz toprak ve rüzgar isimlerini beğeniyorum alaz ateş parçaı demek araz su damlası çok güzeller oğlum olursa koyucam

UMUT umudun olsun....
bunu esim istiyor ama emin degil..benimde hosuma gitmiyor degil yani..
burakcığım bırakırmısın dersin canım sende:)
delikafaduldendelikafadulden ya beni cok sinir ederse kibar soylemek istemezsem:roflol:
bende hep bi oğlum olursa adını MERT koymak istiyorum.bi arkadaşımın oğlunada EYMEN ismini koymuştuk.
mert koyamam canim fransiz aksaniyla okununca anlami cok pis..
mehaycım bende alaz araz toprak ve rüzgar isimlerini beğeniyorum alaz ateş parçaı demek araz su damlası çok güzeller oğlum olursa koyucam

cok guzeller canim...ama esim cok kolay karar veremeyecek sanirim..

isim koymak bence işin enzor kısmı gibi cünkü benimde 33 haftalık oldu oğluşum ama hala isimde karar veremedik eşim ,mert diyor ben ısınamadım o isme bende doruk yada kaan olsun istiyorum ama bilemiyorum yaa dogrucam hala isim yok bende paylaşımlarınızı takip edicem..

Benim oglum olsaydi adini Efe koyacaktim ama bende kizima hic bi ismi yakistiramiyorum bende kiz ismi ariyorum. Allah kolaylik versin en zor sey isim bulmak...
Efe
Efekan
Serdar
Tugra
Berkay
Alperen
Kaan
Kayra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…