Kızlar akıl verin erkek pişman olur mu

Kuzum... akranimsin bende universite ogrenciyim bak gel beni dinle sen. Simdi bu cocuk dengesiz belli ki, seninle konusmasini bitirmesinin 2 sebebi vardir; ya baska birini bulmustur ya da hakikaten derslerini onemsiyordur. Soyle ki benim de bir sevgilim var ama derslerimi cok etkiliyor, sana nasil anlatsam ciddi bir ilismi hakikaten buyuk bir meziyet anlayacagin. Cok sik zaman geciriyorsaniz ya da cok konusuyorsaniz belki de etkilenmis olabilir. Benden sana tavsiye universite hayatinda hakikaten derslere cok dikkat etmek lazim. Ben son sinifim simdiki aklim olsa kimseye yan gozle bakmazdim bile. Derslerime odaklanirdim. Bende simdiki sevgilimden ayrilmayi dusunuyorum. Unutmaya calis bu konuyu arkadasim, sukret aska dair cok fazla sey paylasilmamis

O zaman neden en basinda umit verdi hic ilgilenmeyecegi biri idiysem bana da yazik degil mi. Aynen dengesiz oldugunu kendisi de kabul etmekte. Aylardir yuzune bile bakmiyorum dersler disinda bi kere ortak arkadas grubuna denk geldik benle konusmaya calisti bikac soru sordu cevapladim o kadar.

Yorumum halinizin, dolandırılmadan, inceltilmeden olduğu gibi yazılmışı.
Şu an içinde bulunduğunuz durum, bu durum karşısındaki düşünce yönünüz ve davranışlarınız, 15 yaşında, karşı cins ile hiçbir ilişki tecrübesi olmayan, kendine kıymet vermeyen ve tek kişiye takılıp kalmış biri gibi.

kıza ümit vermiş sonra derslerim daha öncelikli aklımda hiç kimse yok diye reddetmiş erkek
bi ton dengesizliğini çektim
uzaktan dik dik bakmalara gülümsemelere başladı

Tipi bu şekilde tasvir eder ve sonunda "Hala seviyorum, ne yapacağım" diye sorarsanız, eh, böyle bir yorum da gelir.

Ve ucuzundan seçmişsiniz demedim; kavun değil dibini koklayıp bilesiniz, "Sevginiz bu kadar ucuz olmasın, siz kendinizin kıymetini bilmezseniz, elin adamları kafanızı böyle karıştırır" dedim.
Şu davranışlar silsilesi "Hala sevilecek" cinsten mi? Bence gayet soğuyup çocuğun akıl yaşı sorgulanacak cinsten.

Canim saglikli bir erkegin kizlara meyli olmamasi gibi bir durum olamaz bu bir.

Kapanmissin hayirli olsun hersey gonlunce olsun bu iki.

Kapandiktan sonra yanina gelmis demekki dersleri bir bahaneymis bu uc.

Cok dindarsa derslerini degil harama girmek istemem falan demesi lazimdi bu dort.

Kendiniz yazmışsınız dengesizmiş. Ama insanlar ilk başta ilgilenip sonra kafasına yatmadığını görebilir. Aynı ortamdasınız diye de derslerini bahane etmiş olabilir.

Baska birisinin olmadigindan eminim kac yillik arkadaslariyla tanistirdi beni eger oyle bise olsaydi onlardan illaki duyardim. Cok fazla ortak arkadas grubumuz var illaki kulagima bir seyler gelirdi. Gercekten derslerine asiri duskun ve basarili olan biri kaldi ki bolum bunu gerektiriyor zaten. Ben sadece beni boylece birakmasina uzuldum. 7/24 iletisimdeydik gun icinde okulda gun disinda mutlaka mesajlasirdik. Arkadaslarim bile fark etmisti bizdeki durumu. En azindan mezuniyetten sonra konusalim deseydi. Yuz yuze biz bunlari konusurken gozleri dolmustu

Haklisiniz benim hic tecrubem olmadigindan boyle kafaya takisim. Kendisine gereken cevabi verdim zaten daha yuzune bile bakmiyorum. Cok tesekkur ederim degerli yorumunuz icin

Tabiki oyle ama yakin arkadas grubuyla da gorusuyorum cidden kizlarla alakasi yok derslerine odakli biri. Bu arada cok tesekkur ederim guzel temennileriniz icin

Sen deseydin.Ben seni seviyorum beklerim diye.Madem cok asiksiniz ama belli nedenleele kavusamiyorsunuz.En iyisi sen konus bi bu durumu aklinda kalmasindansa acili da olsa bitmesi daha iyi bana gore.

Kendiniz yazmışsınız dengesizmiş. Ama insanlar ilk başta ilgilenip sonra kafasına yatmadığını görebilir. Aynı ortamdasınız diye de derslerini bahane etmiş olabilir.
O zaman kendisinden bu surecten sonra da benimle iletisime gecmemesini beklerim zira kendisi tam aksi yonde davranislar sergilemekte

Sen deseydin.Ben seni seviyorum beklerim diye.Madem cok asiksiniz ama belli nedenleele kavusamiyorsunuz.En iyisi sen konus bi bu durumu aklinda kalmasindansa acili da olsa bitmesi daha iyi bana gore.
Tesekkur ederim ama simdi hic yuzune bile bakmiyoken bi anda gidip ilani ask edip ustune bekleyecem diyemem mantiksiz ve kendi gururumu kirici olur

Eger gercekten 7 24 dersine bakiyor olsaydi flortlesmemesi gerekirdi aslinda seni bu sekilde pat diye birakmasi bana 3. Kisiyi animsatti. Ama belkide ikk flortuydu ve belli ki hem okulla hem iliskiyle hayatini yurutemedi. Denedi ve olmadi. Sen aslinda sanslisin ya aylarca birlikte olup ayrilsaydiniz ne olurdu? Bence simdiden unutmaya calis, onune bak, hayatinla ilgilen, kafani dagitmak icin film izle hobi edin arkadasim...

Pişman degildir de belki birascık vicdan yapmıştır,vicdanını rahatlatmaya calısıyodur.

Cok tesekkur ederim degerli onerileriniz icin

O zaman kendisinden bu surecten sonra da benimle iletisime gecmemesini beklerim zira kendisi tam aksi yonde davranislar sergilemekte
Bunun birkaç sebebi olabilir.
İlk mesajınızdan anlamadım ben tam olarak. Bir ilişki içindeydiniz de ciddileşince mi geri çekildi yoksa daha flört aşamasındayken mi baktı siz ciddi ilişki istiyorsunuz da geri çekildi ?

Sizin kadar yoğun hisleri yoksa en başında arkadaş kalmak istiyor olabilir, ciddi düşünen siz olduğunuz için her ne kadar güçlü durdum deseniz de ilginizin olduğunun farkındadır ve bu ilgi hoşuna gidiyordur ama daha fazlasını istemiyordur gibi birkaç sebep yazılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…