Kızlar akıl verin erkek pişman olur mu

Soru öyle bir soru ki, pişman olanıda olur olmayanıda olur. Erkeklerinde hepsi bir değil. Takmayanı da var ağlayanıda var.
Yanına başka erkekler geldiğinde ki bakışları kıskanma gibi geldi bana. Bence onunda içinde her şey bitmiş değil. Bilemiyeceğim bazı şeyleri zaman gösteriyor. Hayırlısı de kısmet de yaşamana bak. Gelecek olan bir yolunu bulur gelir.

Soru öyle bir soru ki, pişman olanıda olur olmayanıda olur. Erkeklerinde hepsi bir değil. Takmayanı da var ağlayanıda var.
Yanına başka erkekler geldiğinde ki bakışları kıskanma gibi geldi bana. Bence onunda içinde her şey bitmiş değil. Bilemiyeceğim bazı şeyleri zaman gösteriyor. Hayırlısı de kısmet de yaşamana bak. Gelecek olan bir yolunu bulur gelir.
Oncelikli olarak cok tesekkur ederim yorumunuz icin. Basligi yanlis yazdim aslinda benim istedigim tavsiye almakti davranis seklim dogru mu degil mi seklinde. Bence de en iyisi akisina birakmak ve su anlik durumu bozmamak

kızlar değerli yorumlarınız için her birinize teşekkür ederim çok naziksiniz. her şey gönlünüzce olsun

X