Kızlar akıl verin erkek pişman olur mu

Bu kadar agir yorum beklememistim. Ben zaten iki gulusmeye asik olmadim biz yaklasi 1 yildir cok yakin arkadastik ve samimiyetimiz o kadar farkliydi ki disaridan arkadaslar bile bizi gorunce anliyolardi. Ilk defa sevdigim kisiyi kalkip da en ucuzundan sececek degildim. Karsimda beni uzun suredir pesinden kosturan biri yok biz zaten cok yakindik benim dikkatimi cekmek icin o bayagi pesimden kostu hatta. Ben de buna karsilik verince olanlar bu oldu. Burada benim sucum nedir

Iste bu oneriye ihtiyacim vardi galiba. Zaten yuzune bile bakmayi kestim artik kararimdan daha da eminim. Cok tesekkur ederim

Pişman olmasi için sana karşı yogun duygular hissediyor olmasi lazim kadin, erkek bu boyle.

Şu anlattığın durumda çocuğun seni pişman olacak kadar sevdiğini sanmıyorum. Başkasını bulamazsa anca o ozaman pişman olur.

Belki seviyordur ama mezun olduktan sonra konusmak icin planliyodur diye dusundum cunku dersler onun icin de oncelik benim icin de

Belki seviyordur ama mezun olduktan sonra konusmak icin planliyodur diye dusundum cunku dersler onun icin de oncelik benim icin de
Gülüm sen iyi misin? Ne kadar saf yürekli kızlarımız var. Seven insan içinde tutabilir mi? Anı yaşamak ister. Mezun olmayı kim bekler aşk için.

Kizlar sunu anlatmadim ben bu olaylardan sonra psikolojik sorunlar yasadim ve kendi maneviyatima dondum yani yuzumu bi nevi dine dondurdum diyebilirim. Kapandim tesetture girdim yani. Kendisi de dindar bi aileye sahipmis. Bendeki bu degisimlerden sonra benle konusmak istedi yuz vermedim. Ben acikken yapmadigi seyi kapandigimda neden yapiyo

derslerine odaklanması tamamen bahane bir kere.yarın öbür gün gelir yanında biriyle şok olma diye söylüyorum.adam mı kalmadı. en güzel yıllar üni.de geçenler.hayatını yaşa bırak.
Ben onun en yakin arkadaslarini biliyorum kendileri de onun icin kizlara meyli yok falan diyor. Bizim bolumumuz cok agir saglik alaninda okuyoruz ve yan dal olarak baska bolum de okumaya calisiyo

Yanar döner demek ki. Al bir falso daha. Senin dış görünüşüne odaklı o zaman kalbine değil.

Neden senin de derslerin ondan daha önemli olmuyor ? Onunki derste senin ki ne?

Ne alaka yahu flört etmek için okulu bırakmanız gerekmiyor. Dersleriniz coook agirsa daha az görüşürsürdünüz, konusurdunuz kendinize duzen kurardiniz en fazla. Kimse bunun için çoook sevdiği birini "derslerim oncelikli" diye başından atmaz.

Bu kadar zavallı olmayın ya mezun olunca konuşur belki diye bekliyormuşsun. Senin gibi birilerine kimse değer vermez bu gerçek.

Ben zaten ne yasiyosam icimden yasiyorum disardan cocugun yuzune bile baktigim yok. Sadece akil alma amacli yazmistim

Derslerim öncelikli nasıl bir bahanedir acaba? Ben bu bahaneyi anca asla ilgilenmeyeceğim birine söylerdim.
İlişki yaşamak bu kadar zor ve zaman alan bir şey değil. Sizinle ilgilenen birini tercih edin. Bu kişi pişman olsa ne yazar olgun değil bir kere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…