Kızlar acil yardım Ovulasyon testi ve hamilelik

6 Temmuz sabahı çatlamam olmuştu. 10. Gün gibi bişi oluyor sanırım. Bukadar erken bir tarihte kan testinde negatif çıkabilir mi?kan kesin sonuç diyorlar negaitf çıkarsa diye korkuyorum garanti olması için bir kaç gün beklemek mi daha iyi olur acaba
Bekle canım iliskiden 14 gün sonra çıkıyor zaten daha zamanın var regl kaç gün var

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)
Daha çok erken yumurtlamadan kaynaklı ağrılar olabilir ama sen gene de dikkat et kendine

Bana yardım edebilir misiniz? Sabah ilk idrar olmadı tehlikede 7 gün var ama . Bugün 3. İdrarla test yaptım çok çok hafif 2. Bir çizgi çıktı. Bu hamilelik mi oluyor sizce
Her kadında lh hormonu var ve seninki silik ama yine silikten koyuya dönende var takip etmeye devam et bence

Kızlar sizce 6+7 de ikinci muayeneye gidecem sizce kalp atışını duyarmıyız ya 13 Temmuz da gitmiştim iki hafta sonra gel dedi doktor 27 Temmuz ediyor işte görürüm inşallah 🙏🏽

Kızlarrr kahvemsi leke geldi az birşey Napayım sizce doktora mı gitmeliyim beklemelimiyim sizde de oldu mu 5+6 günlük suan

X