Kızlar acil yardım Ovulasyon testi ve hamilelik

Bende de sol kaşığım çok ağrıdı batıyor gibi bir ağrıydı kıvrandım durdum ama normal olarak düşünüp kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum çünkü muayene günüme daha çok var, inşallah ters giden birşey olmuyordur
Yok canim olmuyordur kasik batmalari oluyormus bu donemlerde bwn deki adet agrisi gibi ondan endiselendim su an agri olmasi nedeni bebek keseye mi yerlesiyor ondan mi acaba?

2E2218D1-C50E-42D7-A2FB-83797676C32D.jpeg
kızlar iki gündür ovulasyon testim bu şekilde akşam üzeri 5 5.30 gibi yaptım ikisinide ve regl günüme 4 gün var test yapsam da çıkar mı ki bu hamilelik olabilir mi

Adetten bir kaç gün sonra tekrar test dene bakalım birde belki olabilir 🙏🏽
Bende belki diyorum çokta ümitlenmek istemiyorum aslında ara ara sırtıma ağrılar giriyor özellikle gece yatağa girdiğimde kasıklarımda kramplar oluyor göğüs ucumda da biraz hassasiyetlik var ama regl belirtisi de olabilir umrarım gebeliktir 🙏🫶

Bende belki diyorum çokta ümitlenmek istemiyorum aslında ara ara sırtıma ağrılar giriyor özellikle gece yatağa girdiğimde kasıklarımda kramplar oluyor göğüs ucumda da biraz hassasiyetlik var ama regl belirtisi de olabilir umrarım gebeliktir 🙏🫶
İnşallah canım gönlümüzdekini hayırlı etsin Rabbim

Bana yardım edebilir misiniz? Sabah ilk idrar olmadı tehlikede 7 gün var ama . Bugün 3. İdrarla test yaptım çok çok hafif 2. Bir çizgi çıktı. Bu hamilelik mi oluyor sizce

Eklentiler

• IMG_2088.jpeg
    IMG_2088.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 45
6 Temmuz sabahı çatlamam olmuştu. 10. Gün gibi bişi oluyor sanırım. Bukadar erken bir tarihte kan testinde negatif çıkabilir mi?kan kesin sonuç diyorlar negaitf çıkarsa diye korkuyorum garanti olması için bir kaç gün beklemek mi daha iyi olur acaba

X