Kızlar acil testime bakar mısınız anlam veremiyorum !!!

Bence kan testi verin.Sonuc positv idrar testine gore.

Evet ilk rabbim nasip ederse bekliyorum işte
Ovulasyonu yaptinmi benim ikinci bu bir oğlum var 3 yaşında pcos var bende ondan olmuyor oğlumda tedaviyle 2 buçuk sene sonra olmuştu iki.senedir de ikinci çocuk için uğraşıyorum ama olmuyor doktor hastalık ilerlemeden ikinci çocuğu istiyorsam tedavi olmamı söyledi bu ay klomen kullandım yumurtam büyümedi doktor en son evde ovulasyonla takip et pcos var sende yumurtalar inatçı geç tepki verebilir dedi ovulasyondada tam pik göremedim pike yakın koyuluk gördüm degerlendirdim bi umut işte ama olmayınca olmuyor maalesef

Evet yapmıştım, hayırlısı olsun bekleyelim bakalım

Benim kan testi negatif çıktı. Kaset testte ilk defa ikinci çizgiyi gördüğüm halde kanda negatifi aldım.

Benim kan testi negatif çıktı. Kaset testte ilk defa ikinci çizgiyi gördüğüm halde kanda negatifi aldım.
Merhaba benimde 25 gün geçiyor günüm 15 gün kan testi yaptırdım negatif çıktı bugün sabah test yaptım pozitifi gördüm tekrar kan verdim negatif çıktı ne yapacağım şaşırdım sizin durum ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…