Kızlar acil testime bakar mısınız anlam veremiyorum !!!

Esmasevgi7777

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
191
18
27
Bu testi dün akşam yaptım bata 6 gün kala, 3-4 dakika içinde baya gözle görünür şekilde çıktı bekletmedim yani.. Ama bu gün gün içinde tekrar yaptım, çok dikkatli baktığında çok ince bi gölge şeklinde vardı ikinci çizgi, sonra dayanamadım tekrar yaptım tek çizgi.. Anlam veremedim gerçekten dün heyecandan öldüm bu gün yıkıldım..

Eklentiler

• IMG_7110.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 102
benim de ilk testim o şekildeydi. 4 gün varken daha. ama tekrar test yapmadım yarın kan veririm diye. direkt kan vermek daha mantıklı galiba

Bu teste göre barız var diyor tekrar yaptınız mı başka bir testle , bozuk olma ihtimalleri de olabiliyor cunku

Testte mi yanlışlık vardı bilmiyorum, yalancı pozitif mi gördüm.. çok sevinmiştim.. bugün gündüz 2. Yaptığım testte de çok dikkatli baktığımda çift çizgiyi görebildim

Bu teste göre barız var diyor tekrar yaptınız mı başka bir testle , bozuk olma ihtimalleri de olabiliyor cunku
Evet ve 3 dakika içinde çıktı bariz belli oluyordu, yazı da belirttim bu görüntü dün yaptığım testten. Bugün gün içinde tekrar yaptım ikinci çizgi cookkk dikkatli bakıldığında görünüyordu yok gibi yani. 2 saat önce tekrar yaptım hiç yok dünkü sevincimden sonra yıkıldım.. hissetmiş gibi kimseye de emin olmadan bi şey diyemedim kendi kendimi yiyorum

benim de ilk testim o şekildeydi. 4 gün varken daha. ama tekrar test yapmadım yarın kan veririm diye. direkt kan vermek daha mantıklı galiba
Bu gün tekrar yaptım ama yok denecek kadar gölge 2. Çizgi çıktı. Sonra tekrar yaptım akşam üstü hiç yok.. yarın sabah bir kez de ilk idrarla yapacağım

Al benden de o kadar 3 kez erken gebelik testi yaptım hemen ilk dakkada pembe gözle görülür silik çizgi çıkardı 2 gün boyunca bugün tekrarladım tek çizgi ümidim kalmadı softec marka çoğu kişinin güvenilir dediği ve benimde önceden 4 5 kullandığım hiç kuruma çizgisi veya yalancı pozitif görmediğim bi marka artık gerçekten testlere asla güven kalmadı

Evet ama bugün gün içinde yaptığım 2. Testte çok silik yok denecek kadar az gölge şeklinde vardı.. anlam veremedim, sigara kullanıyorum o yüzden bi an önce öğrenmek istiyorum çok arada kaldım
Sivi alımına göre testin hassasligi değişebilir ve idrarin yogunluguna göre yaptığın her testte gözle görülür siliklik varmiydi

Ay gerçekten anlam veremedim kendi kendimi yicem hangisi doğru daha önce hiç yalancı pozitif falan görmedim. Sinirim bozuldu dün tamam dedim bu sefer oldu.. ama bugün

Ay gerçekten anlam veremedim kendi kendimi yicem hangisi doğru daha önce hiç yalancı pozitif falan görmedim. Sinirim bozuldu dün tamam dedim bu sefer oldu.. ama bugün
Bende 2 gündür nasıl heyecanlıydim bugun rengi olmayan sadece gölge çıktı birde sabah ilk idrarla yapmıştım yarin bidaha tekrarliycsm artık ondada çıkmazsa yapacak birsey yok

Sivi alımına göre testin hassasligi değişebilir ve idrarin yogunluguna göre yaptığın her testte gözle görülür siliklik varmiydi
3 test yaptım. Fotoğrafını attığım dün akşam. Bugün gün içinde öğlende yaptığım da çok dikkatli baktığımda yok denecek kadar az vardı. Akşam tekrar test aldım tekrar yaptım 3. Kez onda hiç yoktu. İyice kafam karıştı. Az önce de ovülasyon testiyle denedim ya adete yakın dönemde pik olması gebelik habercisi olabilirmiş, oda pike yakın koyulukta çıktı. Yarın sabah ilk idrarla yapıcam varsa çıkar yoksa zaten yoktur kısmet

Bende 2 gündür nasıl heyecanlıydim bugun rengi olmayan sadece gölge çıktı birde sabah ilk idrarla yapmıştım yarin bidaha tekrarliycsm artık ondada çıkmazsa yapacak birsey yok
Ben hiç birini ilk idrarla yapmadım yarın deneyeceğim son kez ilk idrarla yoksa kafayı yiyeceğim. İnşallah yarın çift çizgiyi görürüm de kan veririm ona göre tek duam

Kızlaar. Ben beta hcgm 15 çıktığı günün akşamı eşime sürpriz yapmak için predictor early aldım. Silik çizgi bile çıkmadı. Ki bu dediğim de erken gebelik testi. Yaanii demem o ki. Kandan başka hiçbir teste güvenmeyin :))

Ovulasyon testini bi atabilirmisin resmini bende yapmıştım da bugün acaba koyuluklaari aynımı merak ettim

Of umarım umarııııımmmmn dün yaptığım kaset testim pozitif çıkmıştı bu gün tekrar yaptım görünmeyecek kadar az çıktı. Akşam hiç çıkmadı kafam iyice karıştı

Gercektenmi ay çok şaşırdım birde en iyi marka o test herkes çok ovüyordu fiyatıda pahalıydi şaka gibi gerçekten madem böyle olacaksa ne diye erken gebelik testi hassas şöyle böyle diye piyasaya sunup insanların duygularıyla oynarlar anlamıyorum gerçekten testleri iyice bozdular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…