Kızlar acil testime bakar mısınız anlam veremiyorum !!!

Of umarım umarııııımmmmn🌸 dün yaptığım kaset testim pozitif çıkmıştı bu gün tekrar yaptım görünmeyecek kadar az çıktı. Akşam hiç çıkmadı kafam iyice karıştı
İnşallah gönlünden geçen olsun güzelim birkaç gün daha sabret sonra kan ver 💞
Gercektenmi ay çok şaşırdım birde en iyi marka o test herkes çok ovüyordu fiyatıda pahalıydi şaka gibi gerçekten madem böyle olacaksa ne diye erken gebelik testi hassas şöyle böyle diye piyasaya sunup insanların duygularıyla oynarlar anlamıyorum gerçekten testleri iyice bozdular
Sorma kız valla 250 lira da para bayıldım çöp oldu 🤣 benim de güvenimi yerle bir etti hahah

Ben hiç birini ilk idrarla yapmadım yarın deneyeceğim son kez ilk idrarla yoksa kafayı yiyeceğim. İnşallah yarın çift çizgiyi görürüm de kan veririm ona göre tek duam🥹
İnşallah vardır ve çıkar dua edicem senin için bende sabah ilk idrarla yapicam test eğer birsey görürsem bende kan vericem sende bana dua et olurmu İnşallah hamişizdirr🌸🌸

Ovulasyon testini bi atabilirmisin resmini bende yapmıştım da bugün acaba koyuluklaari aynımı merak ettim
Daha yeni kahve içmiştim sıvıyı kesmeden yaptım bunu da o kadar sıvıya göre baya koyu çıktı anlamadım ayyyyy delircemmmm💃🏻

Eklentiler

• IMG_7133.jpeg
    IMG_7133.jpeg
    203,6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_7130.jpeg
    IMG_7130.jpeg
    199 KB · Görüntüleme: 30
Baya koyu aslında sivida almışsın bide ben sıvı almadan yapmıştım benimkide böyle koyuluktaydi bugün ama yinede işte umudum kırıldı

Baya koyu aslında sivida almışsın bide ben sıvı almadan yapmıştım benimkide böyle koyuluktaydi bugün ama yinede işte umudum kırıldı
2 saat sıvı almayıp tekrar ovülasyon testi yapayım mı kafayı yedim galiba 🤣

Evet ve 3 dakika içinde çıktı bariz belli oluyordu, yazı da belirttim bu görüntü dün yaptığım testten. Bugün gün içinde tekrar yaptım ikinci çizgi cookkk dikkatli bakıldığında görünüyordu yok gibi yani. 2 saat önce tekrar yaptım hiç yok dünkü sevincimden sonra yıkıldım.. hissetmiş gibi kimseye de emin olmadan bi şey diyemedim kendi kendimi yiyorum 🥹
Gun icinde yapilan idrarda hafif silik varla yok arasi gozukur ilk zamanlar en dogrusu sabah ilk idrarla yapilan test yada kan testi insallah hakkinizda hayirlisi olsun

X