Kızlar Acil Fikirlerinize İhtiyacım Var Lütfen Yardım Edin :(

anladim kuzum, evini sanki vintage/country döseyecekmissin gibi geliyor bana :44:
o zaman ceyizini ona gore al kuzum salon takımın ile misafir yemek takımın uyumsuz olmasın
zor karsr veriyorsan annene sor

Yok kuzum Country değil Avangard tarzında mobilyalar alacağım salonuma. Muhtemelen Yatak odamda o şekilde olacak. Salonumun koltukları da Avangard olacak haliyle

Bu nedenden dolayı kararsız kaldım ama sanki 1. model daha uygun gibi geliyor o mobilyalara. Mobilya konusunda tarızımın değişeceğini sanmıyorum. Yaklaşık son 4 yıldır aynı modeli istiyorum

Oturma odamı ise daha spor döşeyeceğim Nişanlım epey keyfine düşkündür de gerçi bende öyleyim

Değiştirmeyi düşündüğün 1.olan Yemek takımı daha ağır duruyor, salon için daha şık olur bence
Iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inş

Öyle mi diyosun :26:

Banada nedense 50 tl ye satılan 24 parçalık yemek takımları gibi geliyo off ya

Nişanlımda çok beğendiğini söylüyor. En iyisi eve gidip daha alıcı gözle bakmak
Ay canım yanlış ifade ettim sanırım:26:
Düşündüğün kenarı siyahlı olan 1.yemek takımını kastetmistim, salonda şık ağır olur
Elindeki yemek takımında daha günlük gibi bi hava var:44:
Nişanlıyada fazla fikir sorma sen bu surecte

Tamam o zaman aynı fikirdeyiz şuan

Evet bende daha çok günlük bir takım olduğunu düşündüğüm an değiştirmeye karar verdim

Nişanlım benim için çok çok değerlidir. Sağolsun 1 dediğimi 2 etmez. İçine sinmediyse değiştirelim sorun değil dedi

oyy kurban olurum ben ona

Avangardta da cok guzel modeller var ya
O zaman mobilyaların beyaz parlak renk olacak demektir
Öyleyse 1. Model daha iyi gider tatlım

Avangardta da cok guzel modeller var ya
O zaman mobilyaların beyaz parlak renk olacak demektir
Öyleyse 1. Model daha iyi gider tatlım

Evet mobilyalar Lake olacak

Dün akşam annemle konuştuk ona gösterdim yemek takımı resimlerini. Seninki daha güzel dedi 1. model için pazar malı gibi duruyo beğenmedim dedi Deseninin neye benzediği belli değil dedi Çatladım gülmekten

Off bilemiyorum ya nişanlımda değiştirme diyor ben beğendim gayette şık dedi. Neyse bugün bi konuşalım da aldığım mağazayla ona göre karar vericem artık

hadi ya neyse olmadı ooo piti piti yaparsın :9;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…